Pētījuma pieteikšana (turpinās) un galaversijas iesniegšana (līdz 19.I.2017)

Tiem, kas plāno piedalīties 21.01.2017 JĢS Zinātnisko darbu konferencē, lūdzam aizpildīt šo anketu, lai priekšlaicīgi iepazīstinātu žūriju ar sava pētījuma tēmu un īsu satura izklāstu, lai žūrijas locekļi varētu jums dot padomus pētīšanas procesa uzlabošanā. Aizpildiet anketu arī tad, ja vēl neesat pārliecināti, vai konferencē piedalīsieties un vai pētīsiet tieši norādīto tēmu - laika pārdomāt vēl pietiks. Tie, kas pieteiksies līdz Vecgada vakaram (līdz 31.decembra plkst.23:59), par to saņemsiet Jaungada dāvaniņu: +1 bonus punktu papildus 19 parastajiem darba vērtēšanas punktiem. Taču turpināt pieteikšanos varēsiet arī jaunajā gadā (diemžēl bez šī +1 bonus punkta, ko jums nāksies kompensēt, piemēram, ar pārliecinošu uzstāšanos).

Darba galaversija būs jāiesniedz elektroniskā formātā līdz 19.janvāra plkst.23:59 (nosūtot uz pastsjgs.lv), bet paķeriet līdzi arī papīra versiju uz konferences dienu, lai žūrija varētu to pārlasīt. Pati JĢS zinātnisko darbu konference un pētījumu aizstāvēšana notiks 21.janvārī plkst.11:00 (piereģistrēšanās 20-30 minūtes pirms sākuma).

Zinātnisko darbu konference ir gada lielākā iespēja izrauties priekšā saviem sāncenšiem gan sezonas kopvērtējumā, gan akadēmiskajā karjerā ceļā uz Nobela prēmiju.


Ja pēc pieteikšanās vēl neredzi sevi tabulā zemāk, savā pārlūkā nospied "Refresh" vai F5! 
*Lai apskatītu sāncenšu pilnu satura izklāsta tekstu - iezīmējiet kopā ar blakus šūnām, nokopējiet un iemetiet kādā teksta programmā (piemēram: Notepad)!
Pieteikušos dalībnieku saraksta lejuplāde (tikai administratoriem)

JĢS zinātnisko darbu konference 2021.gadā 16.janvārī

JĢS zinātnisko darbu konference 2008.gadā

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

JĢS pirmā sezonas nodarbība jau sestdien - Latvijas ģeogrāfijas olimpiāde

Latvijas 48. Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 4. novembrī (2023)

Ģeogrāfijas 35. valsts olimpiāde