22. aprīlī Ģeoloģijas olimpiāde norisināsies gan tiešsaistē, gan klātienē: Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Madonā un Liepājā

Laipni aicināti visi Latvijas skolēni 6 pilsētās klātienē vai neklātienē (mājaslapā www.jgs.lv, arī ne-skolēni)!

Klātienes norises vietas:

 • LU Dabas mājā (Jelgavas iela 1, Magnum auditorija)
 • Daugavpils Valsts ģimnāzijā (Cietokšņa iela 33)
 • Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā (Lubānas iela 49)
 • Vidzemes Augstskola (Tērbatas iela 10)
 • Madonas Valsts ģimnāzija (Skolas iela 10)
 • Liepājas 5. vidusskola (Rīgas iela 50)

Arī klātienē uzdevumi būs jāpilda caur viedtālruni, planšeti vai datoru. Ja nu atgadīsies kāda ķibele, žūrija ļaus atsevišķus uzdevumus aizpildīt uz papīra lapām.

Ir atjaunota dalības maksa klātienes dalībniekiem - 2€ no cilvēka (izņemot Vidzemes JĢS un Latgales JĢS).

Provizoriskā darba kārtība:

Ja pie LIVE redzi šādu sarkanu punktiņu, tad aizkave ir tuvu nullei (viss kārtībā).Ja pie LIVE redzi šādu pelēku punktiņu, tad video ir aizkavējies, kā rezultātā paziņojums "ir laiks iesniegt atbildes, jo uzdevums tūlīt tik slēgts" varbūt izskanējis pirms vairākām minūtēm. Tāpēc spied ar peli uz LIVE, lai video pārlēktu uz nulles aizkavi (punktiņš atkal kļūst sarkans kā augstāk).


Aizvadīto nodarbību testus izmēģini mājaslapā http://www.jgs.lv/p/uzdevumi.html (turpat arī instruktāžas video).

Līdz olimpiādes sākumam jums šeit jāatrod/jāiegūst savs NUMURS: https://ej.uz/jgs-22-23

Ja sevi tabulā neatradi, tad aizpildi šo anketu: https://ej.uz/piesakies-22-23 un pēc minūtes paskaties tabulas apakšā - pretī tavam vārdam būs tavs numurs. Šis dalībnieka numurs būs jāieraksta katra uzdevuma 2.ailītē - vienmēr raksti to precīzi bez atstarpēm un citiem simboliem!

Katra uzdevuma 1.ailītē būs jāieraksta arī, vēlams, funkcionējoša e-pasta adrese, kas būs vienāda visas sezonas garumā. Pēc katra uzdevuma izlabošanas uz to nosūtīsim ziņu ar Tavu rezultātu un pareizajām/nepareizajām atbildēm, Bet, ja jūs pamanīsiet kļūdu pašā uzdevumā, nekavējoties sūtiet atbildi uz to pašu e-pastu - izlabosim. Ja e-pasta nav, tad ailītē varēsiet ierakstīt arī izdomātu adresi, bet vienādu visas sezonas garumā.

Oficiālie rezultāti un diplomi tiks publicēti te: https://ej.uz/rez-22-23

Atbalsta: Latvijas Universitāte, Vidzemes Augstskola, Valmieras dome, Liepājas Izglītības pārvalde, Jāņa Sēta, Impro Ceļojumi, Latvijas Valsts Meži & Mammadaba.

Seko mums:

Komentāri

 1. Labdien! 3 skolēni no Daugavpils Tehnoloģiju liceja piedalījās olimpiādē klātienē: Karolīna Vasiļjeva (N173), Patriks Upenieks (N2019), Aleksandrs Koževņikovs (N1180)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par vērību! Tagad visi trīs skolēni ieskaitīti klātienē. Rezultātu tabulā tagad parādās pareizi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQW2ARk_uZjBtXYqhHg6i0UOFijCerW0DcxSA70Hruf31tjtikbQGKt9Bywx65EpwNbqE8D16CJSEhd/pubhtml?gid=1375805600&single=true

   Dzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

JĢS pirmā sezonas nodarbība jau sestdien - Latvijas ģeogrāfijas olimpiāde

Latvijas 48. Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 4. novembrī (2023)

2024. gada 9. martā Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī notiks JĢS Skolu komandu olimpiāde