Sveicam Skolu olimpiādes uzvarētājus visos Latvijas reģionos!


Vakar - 21. janvārī - Liepājā, Rīgā, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī aizvadījām sezonas vissadarbībāko nodarbību - Skolu komandu olimpiādi.

Visas Latvijas griezumā vislabāk sekmējās Rīgas un Jelgavas skolām:

  • 1. vieta - Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas komanda "Anabāze": Linards Lūsis, Dārta Urbanoviča, Hilda Mikšus
  • 2. vieta - Āgenskalna Valsts ģimnāzijas komanda "ĀVĢ Kumārs": Maksims Rodins, Arturs Korņējevs, Oskars Mališko
  • 3. vieta - Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda "JVĢ": Una Ivanova, Jānis Vaškevics, Rolāns Vozņesenskis

Ārpus Rīgas un Jelgavas nākamās stiprākās komandas jāmeklē Valmierā un Cēsīs-Madonā (apvienotā komanda)

  • 1. vieta - Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda "Kvadnadalshnjugirs 2.0": Roberts Bleikšs, Jānis Ričards Bikiņš, Gustavs Stankevičs
  • 2. vieta - Madonas Valsts ģimnāzija adoptēja vientuļo Cēsu Valsts ģimnāzijas kapteini komandā "Nav ideju": Artūrs Supe, Sindija Kolomegina, Mārtiņš Bārbals

Kurzemē priekšlaicīgi uzvaru jau sāka svinēt liepājnieki, kamēr pēdējos uzdevumus Rīgā vēl turpināja risināt veselas 3 Rojas komandas, kam nebija iespēju ar sabiedrisko transportu nokļūt līdz Liepājai, tāpēc nācās braukt uz Rīgu un startēt līdzās rīdziniekiem un zemgaļiem:

  • 1. vieta - Rojas vidusskolas komanda "GeoRoja": Mārtiņš Vīksne, Jurita Cibule, Oto Veinbergs
  • 2. vieta - Liepājas 5. vidusskolas komanda "ZeSeKa ordenis": Adrians Zelčs, Paula Kalveniece, Oskars Sehins

Latgales derbijā Latgales sirds par 1 punktu iegrieza Latgales motoram:

  • 1. vieta - Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas komanda "Šreks, Ēzelītis un Fiona": Rolands Geikins, Katrīna Kambala, Eva Šeslere
  • 2. vieta - Daugavpils Valsts ģimnāzijas komanda "Everests": Rainers Timšāns, Emīls Pitrāns, Toms Priedītis

100% pamatskolēnu konkurencē par visas Latvijas stiprākajām komandām var atzīt uzreiz divas, kas abas ieguva tieši 39.5 punktus:
  • Āgenskalna Valsts ģimnāzijas komanda "Kartogrāfiskās kļūdas": Pēteris Zvirgzdiņš, Beatrise Helmane, Jānis Grabis (visi 8. klase)
  • Liepājas 5.vidusskolas komanda "ZeSeKa ordenis": Adrians Zelčs, Paula Kalveniece, Oskars Sehins (visi 7. klase)

Iepazīsties ar visiem rezultātiem un lejuplādē diplomus: https://ej.uz/rezultati-22-23

Apskati fotogrāfijas: https://photos.app.goo.gl/wyzv9dNRLuavXDZN7

Uz tikšanos 18. februārī "Polārajā ģeogrāfijā", atkal inviduāli un atkal gan klātienē, gan netklātienē.

Ziemeļlatgales dalībnieku skaistākie portreti:

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Latvijas 47. Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 19. novembrī (2022)

8. oktobrī visā Latvijā norisināsies Eirāzijas ģeogrāfijas olimpiāde (gan klātienē, gan neklātienē)

2022.gada 5.martā norisināsies Atklātā ģeoloģijas olimpiāde gan Latvijas, gan reģionālo JĢS ieskaitē