8. oktobrī visā Latvijā norisināsies Eirāzijas ģeogrāfijas olimpiāde (gan klātienē, gan neklātienē)

Laipni aicināti visi Latvijas skolēni 4 vietās klātienē: Rīgā, Valmierā, Rēzeknē,  Daugavpilī un Liepājā vai neklātienē (arī ne-skolēni) mājaslapā www.jgs.lv! Arī klātienē uzdevumi būs jāpilda caur viedtālruni, planšeti vai datoru. Ja nu atgadīsies kāda ķibele, žūrija ļaus atseviškus uzdevumus aizpildīt uz papīra lapām.

Provizoriskā darba kārtība:
  • 10:00-10:30 Klātesošo atzīmēšana (apskatiet/iegūstiet savu numuru te)
  • 10:30-10:45 Atklāšana un instruktāža https://ej.uz/jgs-live
  • 10:45-14:00 Uzdevumu risināšana. Saites pagaidām ir slēgtas, bet jāklausās vadītāju tiešraidē, kas dos startu un finišu katram:

Ja pie LIVE redzi šādu sarkanu punktiņu, tad aizkave ir tuvu nullei (viss kārtībā).


Ja pie LIVE redzi šādu pelēku punktiņu, tad video ir aizkavējies, kā rezultātā paziņojums "ir laiks iesniegt atbildes, jo uzdevums tūlīt tik slēgts" varbūt izskanējis pirms vairākām minūtēm. Tāpēc spied ar peli uz LIVE, lai video pārlēktu uz nulles aizkavi (punktiņš atkal kļūst sarkans kā augstāk).


Aizvadīto nodarbību testus izmēģini mājaslapā http://www.jgs.lv/p/uzdevumi.html (turpat arī instruktāžas video).

Līdz olimpiādes sākumam jums šeit jāatrod/jāiegūst savs NUMURS: https://ej.uz/jgs-22-23

Ja sevi tabulā neatradi, tad norullē tabulu līdz pirmajam brīvajam numuram un pieraksti tur savu Vārdu Uzvārdu (tieši šādā secībā), skolu, klasi, (savu reģionālo JĢS, ja tādā startē), izvēlieties "PIEDALĪŠOS". Ja pamanīji savā vārdā, skolā, klasē kļūdu - pieraksti izlaboto variantu blakus ailītēs (pa labi).
Šis dalībnieka numurs būs jāieraksta katra uzdevuma 2.ailītē - vienmēr raksti to precīzi bez atstarpēm un citiem simboliem!

Katra uzdevuma 1.ailītē būs jāieraksta arī, vēlams, funkcionējoša e-pasta adrese. Pēc katra uzdevuma izlabošanas uz to nosūtīsim ziņu ar Tavu rezultātu un pareizajām/nepareizajām atbildēm, Bet, ja jūs pamanīsiet kļūdu pašā uzdevumā, nekavējoties sūtiet atbildi uz to pašu e-pastu - izlabosim. Ja e-pasta nav, tad ailītē varēsiet ierakstīt arī izdomātu adresi.

Oficiālie rezultāti tiks publicēti: www.jgs.lvvidzeme.jgs.lvlatgale.jgs.lv

Atbalsta: Latvijas Universitāte, Vidzemes Augstskola, Valmieras dome, Liepājas Izglītības pārvalde, Jāņa Sēta, Impro Ceļojumi, Latvijas Valsts Meži & Mammadaba.

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

JĢS pirmā sezonas nodarbība jau sestdien - Latvijas ģeogrāfijas olimpiāde

Latvijas 48. Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 4. novembrī (2023)

Ģeogrāfijas 35. valsts olimpiāde