10 veidi kā izveidot komandu... Veikalu plauktos jau nonākusi jaunā brošūra par komandu veidošanu...

Taču ja kādam nav vēl laimējies to iegādāties.. nelielam ieskatam varam padalīties ar dažām iekļautajām idejām..

"Jūs esiet viens... Taču vēlieties ņemt dalību fantastiskajos KJĢS komandu mačos... Jums nav jāsēž mājās un skumīgi jānoskatās uz komandu rezultātiem un to attīstības gaitai onlainā...
..Jūs drīkstat ar saviem vai skolas līdzekļiem uzpirkt skolas gudrākos prātus (no skolēnu vidus), lai motivētu viņus ņemt dalību aizraujošā intelektuālā sacensībā jūsu komandā...
..Jūs drīkstiet iebiedēt gudrākos prātus ar zemiskas šantāžas palīdzību... (es zinu ko Tu izdarīji pagājušā kontroldarbā utml.). Jo kā saka - karā visi līdzekļi labi!.. "

"Ja jūs jau esiet nonākuši līdz savas komandas izveidei.. Un vēlieties atstāt neaizmirstamu iespaidu uz pārējiem dalībniekiem un žūriju... Jūs drīkstiet savu komandu ietērpt, piemēram, neuzvaramu supervaroņu tērpos. Vai pārģērbties atbilstoši komandas nosaukumam, piemēram, komanda saucas "Sēnes atpūtā". Pārģērbieties par glītām apšu bekām, baravikām, mušmirēm, zemes taukiem vai saulsardzenēm, kas bruņojušās ar saulessargiem, atpūtas krēsliem, pludmales dvieļiem, Dzintara pretiedeguma krēmiem un piknik groziem..
Taču, ja jūsu komandai pietrūkst resursu visas komandas ietērpšanai - izceliet savu komandas nosaukumu kā talismanu.. - Piemēram, komandas nosaukums - "Vienradža sapnis vasaras naktī" , jūs izcērtiet no divu kubikmetra putaplasta elegantu vienradzi, piemontējiet priekšā krāsaino konču Skittles bļodu, un aizmugurē krāšņu, jo krāšņu varavīksni... Un novietojiet to uz sava galda sacensību laikā.

Veiksmi visiem gan komandu veidošanā, gan sacensībās!!!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

JĢS pirmā sezonas nodarbība jau sestdien - Latvijas ģeogrāfijas olimpiāde

Latvijas 48. Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 4. novembrī (2023)

Ģeogrāfijas 35. valsts olimpiāde