Pieteikšanās JĢS Brīvdabai Igaunijas virzienā 2018.gada 12.-13.maijā

 

!!! Visi dalībnieki ir kvalificējušies JĢS Brīvdabas braucienam, ierašanās atpakaļ Rīgā tiek plānota 13.05.2018. ap pl. 16:30!!!

Par šī gada JĢS Brīvdabas vieta izvēlēta kaut kur Igaunijā. Lai varētu piedalīties šai skaistajā braucienā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties (zemāk anketā), informējam, ka priekšroka tiek dots skolniekiem ar regulāru apmeklējumu nodarbībās, kā arī ir ierobežojumus no vienas skolas max 10 dalībnieki. Kopējais dalībniekus skaits ir 38.

Tikšanās vieta pie Origo Pasta bedres sestdien 12.maijā plkst. 10:00. Obligāti pirms kāpšanas iekšā tiks pārbaudīts vai ir Pase vai ID karte.

Gulēšana notiks zem klajas debess, tāpēc vajadzētu paredzēt telti (sev, draugiem un citiem meža zvēriem) un guļammaisu, būs ugunskuri, kur pagatavot kādu cūkas kāju un uzvārīt ūdeni. Paredzēt pa dienu kādu uzkodu. 

Jautājumus uzdodiet zemāk komentāru sadaļā vai rakstot uz e-pastu: pasts@jgs.lv!Bet vispirms aizpildiet šo īso dalībnieku pieteikšanās anketiņu:

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

18. februārī visā Latvijā norisināsies Polārās ģeogrāfijas olimpiāde (gan klātienē, gan neklātienē)

11. martā Urbānās ģeogrāfijas olimpiāde norisināsies gan tiešsaistē, gan klātienē: Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Madonā un Liepājā

Zālāju ģeogrāfija 03.12.2022.