Uzdevumi‎ > ‎

Publicēta pilna JĢS uzdevumu krātuve (>200 uzdevumu) un citi mācību resursi

Publicēja 2011. gada 29. marts 09:13Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2021. gada 19. marts 08:33 ]

Bailēs no autortiesību aizstāvju AKKA/LAA draudiem sēdināt uz elektriskā krēsla ikvienu jauno ģeogrāfu, kurš jelkad nelegālajās failu apmaiņas programmās lejuplādējis pirātiskos JĢS uzdevumus, nesamaksājot par to autoratlīdzību - esam apņēmušies atrisināt šo saspīlējumu, publicējot visus digitāli saglabātos JĢS uzdevumus.

Negaidīsim, kad beidzot tiks uzbūvēta "Gaismas pils", bet tūlīt pat šajā saitē lasīsim un lejuplādēsim pilnu JĢS uzdevumu datubāzi (kopā vairāk kā 200 uzdevumu). Lielākā latviešu valodā esošā ģeogrāfijas uzdevumu krātuve visā galaktikā.

Turpmāk "Uzdevumu" slejā atsevišķi izcelti tiks tikai paši interesantākie uzdevumi, kurus varēsiet izpildīt (bez šmaukšanās) un pēc tam nokomentēt, kā ir veicies, kur ir kādas kļūdas, mainījušies dati u.tml. Visi pārējie uzdevumi vienkārši būs atrodami datubāzē bez paziņošanas - uzreiz pēc kārtējās JĢS sacensības noslēgšanās (nevis pirms).

Citi ģeogrāfijas un saistīto disciplīnu mācību resursi internetā:
Ja arī Tev ir zināmi kādi ģeogrāfijas un saistīto disciplīnu resursi internetā, ieraksti komentāru ar hipersaiti diskusijā:
Comments