2013/2014.g. sezonas kalendārs & rezultāti

Publicēja 2013. gada 22. sept. 04:00Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2014. gada 11. maijs 12:35 ]

Latvijas (E.Birznieka) JĢS, LU Ģeogrāfijas fakultātē, Alberta ielā 10, Rīgā, 403.auditorijā, plkst.11:00
Dalības maksa: 1.40€ (kas ir "negodīgs eiro ieviesējs"?)
Kurzemes JĢS, Liepājas 5.vidusskolā, Rīgas ielā 50, Liepājā, jaunajā korpusā 2(3).stāvā, plkst.11:00
Dalības maksa: 1.40€ (kas ir "negodīgs eiro ieviesējs"?)
Jura Levica Kurzemes JĢS, Druvas vidusskolā, Skolas ielā 2, Druvā, Saldus pagastā, plkst. 10:00 Dalības maksa: 1.40€
Pieteikties 26307410 vai j.levics@inbox.lv

Vidzemes JĢS, Vidzemes augstskolā, Cēsu ielā 4, Valmierā (un citviet), plkst.10:00
Dalības maksa: 1.40€
Latgales JĢS, Rēzeknes augstskolas Ekonomikas fakultātē, Atbrīvošanas alejā 90, Rēzeknē, plkst.10:30
Dalības maksa:
1.40€ (kas ir "negodīgs eiro ieviesējs"?)
Novadu, valsts un pasaules olimpiādes posmi  Vides akadēmija, LU Ģeogrāfijas fakultātē, Alberta ielā 10, Rīgā, 401.auditorijā, (birojs: 307.kab.) plkst.12:00-16:00 Bez maksas
Kontakti: 29122248 vai vides.akademija@lu.lv



    27.-28.septembris - Konkurss, vieslekcija, ceļojuma stāsts
  27.septembris - Zinātnieku nakts 18:00-23:00 LU Ģeogrāfijas fak. Līdz 12.oktobrim uz vides.akademija@lu.lv jānosūta pieteikšanās anketa!
5.oktobris - Priekšsacīkstes (atlase Atklātajai olimpiādei 16.XI| rezultāti & kvalificējušies 19.oktobris - Baltijas jūras reģiona ģeogrāfija | rezultāti 18.-19.oktobris - Konkurss, vieslekcija, ceļojuma stāsts 19.oktobris - Sezonas atklāšana: Baltijas jūras reģions
Valmieras Valsts ģimnāzijā
26.oktobris - Latgales ģeogrāfija
  12.oktobris - 1.Klimata mainība un laika apstākļu prognozēšana 12:00-16:00, 401.telpa
16.novembris - Latvijas 38.atklātā ģeogrāfijas olimpiāde | rezultāti 23.novembris - Klimats un kosmoss | rezultāti
23.novembris - Klimats un kosmoss 30.novembris - Latgales atklātā ģeogrāfijas olimpiāde   9.novembris - 2.Zemes resursi, to ilgtspējīga izmantošana 12:00-16:00, 401.telpa
7.decembris - Politiskā ģeogrāfija | rezultāti 14.decembris - Kurzemes novada IV atklātā ģeogrāfijas olimpiāde rezultāti 13.decembris - Māra Krievāna ceļojums uz Krimu, lekcija „Minerāli un to izmantošana”, J.Levica konkurss 14.decembris - Vidzemes atklātā ģeogrāfijas olimpiāde

14.decembris - 3.Bioloģiskā daudzveidība, tās izmaiņas 12:00-16:00, 401.telpa
11.janvāris - Zinātnisko darbu konference | pieteikšanās | rezultāti | foto 25.janvāris  - Skolu komandu olimpiāde | pieteikšanās | rezultāti Dalības maksa: 5€ komandai vai 1.40€ atsevišķam dalībniekam
18.janvāris - Vidzemes komandu mači

25. janvāris - Latgales komandu mači Līdz 13.janvārim - Vides projekti (novados)
31.janvāris - Novadu ģeogrāfijas olimpiāde (tēma: Eiropa)
18.janvāris - 4.Purvu izmantošana, apsaimniekošana un aizsardzība 12:00-16:00, 401.telpa
8.februāris - Rekreācijas ģeogrāfija | rezultāti 22.februāris - Ameriku ģeogrāfija (Ziemeļ- & Dienvidamerika) | rezultāti   22.februāris - ASV, AAE un AATO ģeogrāfija Madonas 2.vidusskolā

22.februāris - 5.Vides politika un pārvaldība 12:00-16:00, 401.telpa
1.marts - Skolu komandu olimpiāde | pieteikšanāsrezultāti
  14.marts - 8.klašu novadu olimpiāde 15.marts - Pārtikas jeb gastronomiskā ģeogrāfija 5.marts - Vides projekti (valsts)
6.marts -Valsts ģeogrāfijas olimpiāde | rezultāti | foto #1 | foto #2
Līdz 14.martam - Izvirzīšana uz Reģionālo skolēnu zinātnisko konferenci
Līdz 28.martam - Reģionālā skolēnu zinātniskā konference
22.marts - 6.Vides ētika: dzīvesveids un vide 12:00-16:00, 304.telpa





12.aprīlis - Atklātā ģeoloģijas olimpiāde (pirms tās plkst.10:00 4.stāvā atlase Pasaules ģeogrāfijas olimpiādei - tikai uzaicinātajiem)rezultāti 26.aprīlis - Dienvidu puslode rezultāti   5.aprīlis - Sīrija un minoritātes
11.aprīlis - 8.klašu Vidzemes olimpiāde
26.aprīlis - Dienvidu puslode 12.aprīlis (plkst.10:00) - Atlase Pasaules ģeogrāfijas olimpiādei LU Ģeogrāfijas fakultātes 4.stāvā (tikai uzaicinātajiem) p 
25.-27.aprīlis - Latvijas 38.skolēnu zinātniskā konference
26.aprīlis - 7.Dabas procesu izzināšana eksursijā 12:00-16:00, 401.telpa
10.-11.maijs - Brīvdaba Zebrus ezerā | rezultāti 10.-11.maijs - Brīvdaba Zebrus ezerā rezultāti   17.-18.maijs - Sv.Brīvdaba 17.-18.maijs - Sv.Brīvdaba
24.maijs - 8.Noslēguma nodarbība 12:00-16:00, 401.telpa
          27.-29.jūnijs Baltijas ģeogrāfijas olimpiāde
12.-18.augusts - Pasaules ģeogrāfijas olimpiāde Krakovā (Polijā)
 

Sezonas punktu skaitīšanas sistēma

Saistīto organizāciju kalendāri:
Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast

Comments