Paziņojumi‎ > ‎

Vides nometne „Vides izziņa – piecas maņas”

Publicēja 2009. gada 23. aug. 14:45Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2009. gada 13. okt. 02:11 ]
Biedrība „S-putns” aicina jauniešus piedalīties vides nometnē „Vides izziņa – piecas maņas”

Biedrība „S-putns” meklē jauniešus nometnei „Vides izziņa – piecas maņas”, kas no š.g. 24. līdz 30. augustam norisināsies Valmieras rajona Vaidavas pagasta Gribiešos.

Nometnes mērķis ir izglītot jauniešus vides jautājumos, kas saistīti ar dzīvesveidu un ikdienas izvēlēm, sekmēt nometnes dalībnieku izpratni par cilvēku saimnieciskās darbības un vides mijiedarbību, kā arī motivēt jauniešus nākotnē izvēlēties studēt dabas un eksakto zinātņu jomā. Nometnē paredzētas dažādas aktivitātes - radošā vides darbnīca, velobrauciens, nakts pārgājiens, bioloģisko l/s apmeklējums, studentu pasniegtas izglītojošas lekcijas, u.c.

Nometnē tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem ar interesi vides jautājumos. Visus, kas vēlas kļūt par nometnes dalībniekiem, aicinām sūtīt motivācijas vēstuli uz e-pastu sputns@gmail.com. vai uz pasta adresi (skatīt zemāk) līdz š.g. 7. augustam. Motivācijas vēstulē īsi, brīvā formā lūdzam raksturot jaunieša attiecības ar dabu, interesi par vides jautājumiem un motivāciju piedalīties šajā nometnē.

No iesūtītajām vēstulēm tiks izvēlēti 15 dalībnieki, kuriem bez maksas būs iespēja piedalīties nometnē. Rezultāti visiem vēstuļu sūtītājiem tiks nosūtīti uz norādītajām e-pasta adresēm līdz 14. augustam.

Tālr. papildus uzziņām: 26569437 (Madara), 29730251 (Elīna)

Pasta adrese: Biedrība „S-putns”

Elizabetes iela 103-43, Rīga LV – 1050

e-pasta adrese: sputns@gmail.com

Comments