Paziņojumi‎ > ‎

Vēsturisks ieskats Latvijas dalībā Pasaules ģeogrāfijas olimpiādēs

Publicēja 2013. gada 22. aug. 08:52Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2013. gada 15. nov. 15:39 ]

Latvijas izlase Pasaules ģeogrāfijas
olimpiādē Kartāgā (Tunisijā) 2008.gadā

Pasaules ģeogrāfijas olimpiādes
Olimpiāde Latvijas rezultāts Individuālie rezultāti
1996 - Hāga (Nīderlande)  Nepiedalījās Nepiedalījās
1998 - Lisabona (Portugāle)  Nepiedalījās Nepiedalījās
2000 - Seula (Korejas Republika)  4.vieta Pasniedza tikai pa 1 katra kaluma medaļai, Latvijai nevienu, toties Latvijas komanda izcīnīja t.s. "mazo" bronzas medaļu praktiskajā komandu uzdevumā un individuāli Reinis Bērziņš (Ogres 1.vsk.) "mazo" bronzas medaļu multimediju testā. 
2002 - Durbana (DĀR)  4.vieta Individuālās medaļas par kopvērtējumu nepasniedza, tikai t.s. "mazo" sudraba medaļu multimediju testā saņēma Kaspars Veldre.
2004 - Gdiņa (Polija)  >3.vieta Bronzas medaļa - Oskars Bauers (Cēsu pilsētas ģimnāzija)
2006 - Brisbena (Austrālija)  >5.vieta Sudraba medaļa - Toms Purgailis (Rīgas 1.ģ.)
Bronzas medaļa: Jānis Brižs (Imantas Latviešu vsk.)
 2008 - Kartāga (Tunisija)  >5.vieta Bronzas medaļa - Aivars Grigorjevičs (Rīgas 3.vidusskola)
Bronzas medaļa - Zigmunds Orlovskis (Liepājas 6.vidusskola)
2010 - Taipei (Taivāna)  >3.vieta Sudraba medaļa - Pēteris Rozenbaks (Madonas Valsts ģ.)
Bronzas medaļa - Aivars Grigorjevičs (Rīgas 3.vidusskola)
Bronzas medaļa - Armands Rudušs (Siguldas Valsts ģ.)
2012 - Ķelne (Vācija)  >10.vieta Zelta medaļa - Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Bronza - Armands Sebris (Lizuma vidusskola)
2013 - Kioto (Japāna)  19.vieta Zelta medaļa - Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
2014 - Krakova (Polija) 
   
2015 - Maskava (Krievija)     
2016 - Pekina (Ķīna)     
Sīkāka informācija mājaslapā: http://geoolympiad.org/

Centrāleiropas ģeogrāfijas olimpiādes
Olimpiāde  Latvijas rezultāts  Individuālie rezultāti
2009 - Bielsko-Biała, Polska  5.vieta Bronzas medaļa - Dāvis Immurs (N.Draudziņas ģ.)
Bronzas medaļa - Pēteris Rozenbaks (Madonas Valsts ģ.)
Bronzas medaļa - Jānis Vētra
2011 - Brno (Čehija) 
2.vieta Sudraba medaļa - Dāvis Immurs (N.Draudziņas ģ.)
Sudraba medaļa - Armands Rudušs (Siguldas Valsts ģ.)
Bronzas medaļa - Jurģis Suts (Valmieras Pārgaujas ģ.)

Agrāk notikušas arī gan Baltijas, gan Centrāleiropas valstu starptautiskās ģeogrāfijas olimpiādes.

Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast

Comments