Paziņojumi‎ > ‎

Valsts ģeogrāfijas olimpiāde 2013

Publicēja 2013. gada 20. marts 01:00Anna Sakne   [ atjaunināja Reinis Bērziņš 2013. gada 5. maijs 04:29 ]

LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāte
Šo piektdien, 22.martā,  LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10, auditorijā Nr. 403. Norisināsies 30. Valsts ģeogrāfijas olimpiāde. 

Programma : 
22.marts
9.30 - 10.00     Skolēnu 30.ģeogrāfijas olimpiādes dalībnieku reģistrācija.
10.00 - 10:20   Olimpiādes atklāšana (ĢZZ fakultātes dekāna profesora Oļģerta Nikodemus,
                                                        IZM VISC vecākā referente Agnese Mīļā,
                                                        JĢS prezidents Uldis Klepers.)
10.20  - 13.00   Olimpiādes teorētiskās daļas uzdevumu izpilde
13.00 – 13.45   Pārtraukums
13.45 – 15.30   Olimpiādes praktiskā daļas uzdevumu izpilde
23.marts  
10.00 -11.00     LU Raiņa bulv.19, Mazajā aulā - Olimpiādes dalībnieku un skolotāju apbalvošana.

Līdzi nepieciešams : 
*rakstāmpiederumi (krāsainie zīmuļi, zila/melna pildspalva, parastais zīmulis, dzēšamā gumija);
*parastais, mazais lineāls (15-20 cm; vēlams caurspīdīgs - pašiem būs vieglāk);
*taisnleņķa trijstūris (arī vēlams caurspīdīgs, lai pašiem vieglāk);
*kalkulators (der arī zinātniskais) -- UZMANĪBU TELEFONS NAV KALKULATORS, cienīsim citus, un ierasties lūdzu ar īstu kalkulatoru

Mīļi gaidīsim šādus skolniekus : 
Nr.         Vārds Uzvārds                        Skola

1 Aija Trimdale Rīgas 6. vsk.
2 Ainārs Mirkšs Rīgas 66. speciālā vsk.
3 Aleksandrs Sants Aizputes vsk.
4 Aleksis Stežko Pumpuru vsk.
5 Andris Sniķeris Maltas 1.vsk
6 Andris Šiška Smiltenes ģ.
7 Anna Vasiļevska Liepājas 12. vsk.
8 Annija Marta Jurģevica Augstkalnes vsk.
9 Armands Antmanis Dundagas vsk.
10 Arvis Simsons Cēsu Valsts ģ.
11 Arvīds Pelēcis Ozolnieku nov., Ozolnieku vsk.
12 Atis Ivanovs Preiļu Valsts ģ.
13 Dāvids Lipšens Kuldīgas Centra vsk.
14 Dmitrijs Jerohnovičs Liepājas 2. vsk.
15 Dmitrijs Palamarhuks Daugavpils 16. vsk.
16 Edgars Krastiņš Valmieras Valsts ģ.
17 Edgars Tabors Baltinavas vsk.
18 Edgars Umbraško Jelgavas 5. vsk.
19 Edmunds Gutāns Rēzeknes 5. vsk.
20 Edvards Kuncs Rīgas vakara ģ.
21 Elizabete Stašāne Daugavpils Krievu licejs
22 Georgijs Stakanovs Rīgas 22.vsk.
23 Germans Pavlovskis Rīgas Purvciema vsk.
24 Guna Barkāne Rēzeknes nov., Nautrēnu vsk.
25 Gundars Zadovskis Druvas vsk.
26 Haralds Punculis Aknīstes vsk.
27 Ilmārs Suveizda Ērgļu vsk.
28 Ivans Ļihačovs Rīgas Klasiskā ģ.
29 Jānis Katinskis Rīgas Valsts vācu ģ.
30 Jānis Kozlovs Iecavas vsk.
31 Jānis Rožukalns Ādažu vsk.
32 Jānis Stūrītis O.Vācieša Gaujienas vsk.,
33 Jānis Zālīte Ventspls 1. ģ.
34 Jānis Zirnis Valmieras Pārgaujas ģ.
35 Jūlija Valpētere Ilūkstes Sadraudzības vsk.
36 Kaspars Bogdanovs Saldus 2.vsk.
37 Katrīna Domiņa Rīgas Valsts 2. ģ.
38 Kārlis Apalups Vecpiebalgas vsk.
39 Kārlis Bernāns Salaspils 1. vsk.
40 Ketija Nadežņikova Rīgas N. Draudziņas vsk.
41 Kristers Drukaļskis Līvānu 1.vsk.
42 Kristers Zīvers Valmieras Valsts ģ.
43 Kristiāns Kazinieks Ludzas pilsētas ģ.
44 Kristīne  Kitoka Krāslavas Valsts ģ.
45 Krists Korotkijs Druvas vsk.
46 Lauris Glīzds Rēzeknes Valsts ģ.
47 Lāsma Ungere  I.Gaiša Kokneses vsk.
48 Mārcis Šķēls Madonas Valsts ģ.
49 Māris Bergs Lielvārdes vsk.
50 Māris Seržāns Rīgas Valsts 1. ģ.
51 Mārtiņš Dūka Āgenskalna Valsts ģ.
52 Mārtiņš Točs DA Cēsu Valsts ģ.
53 Mārtiņš Vītols Rīgas Valsts 1. ģ.
54 Miķelis Dāvids Rikveilis Madonas Valsts ģ.
55 Morics Roberts Mūrnieks Ziemeļvalstu ģ.
56 Mstislavs Oprisņaks Daugavpils Krievu licejs
57 Nils Moisejonoks  Aizkraukles novada ģ.
58 Nils Toropovs Grobiņas ģ.
59 Pēteris Račinskis Jelgavas Valsts ģ.
60 Raufs Guseinovs Rīgas 71. vsk.
61 Reinis Graviņš Valmieras Valsts ģ.
62 Rihards Borskis Jēkabpils 3.vsk.
63 Rihards Millers Rīgas 25. vsk.
64 Roberts Georgs Fimbauers Valmieras Valsts ģ.
65 Roberts Rasums Rīgas Valsts 2. ģ.
66 Rolands Leveika Bauskas Valsts ģ.
67 Rūdolfs Vilks Lizuma vsk. 
68 Sandis Kovaļovs Tukuma Raiņa ģ. 
69 Silvestrs Tīrons Valmieras 5.vsk.
70 Tomass Andersons Rīgas Valsts 1. ģ.
71 Uģis Āboltiņš Aizputes vsk.
72 Valters Vētra Siguldas Valsts ģ.
73 Vilmārs Vesingi Valkas ģ.
74 Zane Jēkabsone Liepājas 5. vsk.




Comments