Paziņojumi‎ > ‎

Valsts 27.ģeogrāfijas olimpiāde

Publicēja 2010. gada 26. febr. 00:52Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2010. gada 2. marts 05:52 ]
Ģeogrāfijas 27. olimpiādes valsts posms notiks 2010.gada 5.martā, Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10, Rīgā. Dalībnieku reģistrācija notiks no plkst. 9:30 līdz 10:25, olimpiādes norise sāksies plkst.10:30. Olimpiādes dalībniekiem jāņem līdzi krāsu zīmuļi, lineāls, parastais zīmulis un kalkulators. 

Uz olimpiādi uzaicināto dalībnieku saraksts:
1.Pēteris Rozenbaks - Madonas Valsts ģimnāzija
2.Armands Rudušs - Siguldas Valsts ģimnāzija
3.Edmunds Cepurītis - Cēsu Valsts ģimnāzija
4.Jurijs Lukmans - Tukuma Raiņa ģimnāzija
5.Roberts Bluķis - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
6.Aivars Grigorjevičs - Rīgas pilsētas 3.ģimnāzija
7.Anete Romanovska - Saldus 2.vidusskola
8.Edgars Kaņepējs - Mālpils vidusskola
9.Otto Tabuns - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
10.Artūrs Brūms - Natālijas Draudziņas ģimnāzija
11.Dāvis Immurs - Natālijas Draudziņas ģimnāzija
12.Mārcis Gailis - Valmieras Valsts ģimnāzija
13.Vsevolods Gudovannijs - Ludzas 2.vidusskola
14.Gunda Zvīgule - Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
15.Toms Andersons - Rīgas Angļu ģimnāzija
16.Artūrs Laimīte  - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
17.Guna Rasa - Mazsalacas vidusskola
18.Jānis Ozoliņš - Rīgas 69.vidusskola
19.Alise Muraševa - Saldus 2.vidusskola
20.Jānis Brikšis - Āgenskalna Valsts ģimnāzija
21.Kārlis Greitāns - Āgenskalna ģimnāzija
22.Matīss Gidrēvičs - Saldus 2.vidusskola
23.Renārs Broks - Jēkabpils Valsts ģimnāzija
24.Jānis Eglītis - Preiļu Valsts ģimnāzija
25.Gatis Bergs - Jūrmalas Valsts ģimnāzija
26.Artūrs Toms Plešs - Bauskas 1.vidusskola
27.Gundega Namniece - Dobeles Valsts ģimnāzija
28.Ieva Skrebele - Rīgas Franču licejs
29.Matīss Otersbergs - Vandzenes vidusskola
30.Armands Sebris - Lizuma vidusskola
31.Krišjānis Strikaitis - Talsu Valsts ģimnāzija 
32.Laura Šulca - Aizkraukles novada ģimnāzija
33.Liberts Raivis - Salas vidusskola
34.Mikus Ķemzāns - Madonas Valsts ģimnāzija
35.Aigars Loks - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
36.Kristaps Gabrāns - Tilžas vidusskola
37.Reinis Vāvers - Rīgas 66.speciālā vidusskola
38.Uģis Balmaks - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
39.Viesturs  Mauliņš - Pļaviņu novada ģimnāzija
40.Voitehovičs Vladislavs - Jēkabpils Valsts ģimnāzija
41.Jānis Kaņeps - Augstkalnes vidusskola
42.Valdis Ģibietis - Rīgas Hanzas vidusskola
43.Edmunds Jansons - Cēsu Valsts ģimnāzija
44.Jevgēnijs Berdovs - Ādažu vidusskola
45.Kristaps Kovaļevskis - Gulbenes novada valsts ģimnāzija
46.Rūta Krauze - Ogres ģimnāzija
47.Uldis Goba - Salaspils 1. vidusskola
48.Valentīns Petrovs - Dagdas vidusskola
49.Andris Treiguts - Alojas Ausekļa vidusskola
50.Aleksandrs Beļavskis - Daugavpils 10. vidusskola
51.Edmunds Jurēvics - Tukuma 2.vidusskola
52.Igors Pašuks - Rīgas 90.vidusskola
53.Jānis Ozols  - Cesvaines vidusskola
54.Laima Kirtovska - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
55.Valērijs Boikovs - Rīgas Ukraiņu vidusskola
56.Vladislavs Ivanovs - Daugavpils 15. vidusskola
57.Kristiāna Rude - Ugāles vidusskola
58.Diāna Orlovska - Kārsavas vidusskola
59.Endijs Blūms - Kuldīgas 2. vidusskola
60.Kristiāna Zandberga - Ugāles vidusskola
61.Mārcis Vīnbergs - Iecavas vidusskola
62.Nauris Cabuls - Balvu Valsts ģimnāzija
63.Ēriks Zeps - Rēzeknes 5. vidusskola
64.Lauris Magazeinis - Daugavpils Valsts ģimnāzija
65.Arnolds Eizenšmits - Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
66.Artis Vansovičs - Ziemeļvalstu ģimnāzija
67.Jānis Siliņš - Smiltenes Centra vidusskola
68.Toms Rozentāls - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
69.Marta Mellēna - Valmieras Valsts ģimnāzija

Fotoattēls "Tiesneši zvēr pie globusa" pārpublicēts no laikraksta "Staburags" (http://www.staburags.lv/portals/jauniesiem/raksts.html?xml_id=9436).











Comments