Paziņojumi‎ > ‎

Uzmanību! Valsts ģeogrāfijas olimpiāde tuvojas (3)

Publicēja 2012. gada 10. marts 12:42Anna Sakne   [ atjaunināja Reinis Bērziņš 2012. gada 25. apr. 04:35 ]
LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāte
Valsts ģeogrāfijas olimpiāde - 16.martā, piektdienā, LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10, auditorijā Nr. 403.
Reģistrācija pl. 9:15 - 9:45 
Atklāšana pl. 9:45
Uzdevumu risināšana pl. 10:00 - 13:00
Pārtraukums pl. 13:00 - 13:30
Praktiskā daļa pl. 13:30 - 15:00

Līdzi nepieciešams : 
*rakstāmpiederumi (krāsainie zīmuļi, zila/melna pildspalva, parastais zīmulis, dzēšamā gumija);
*garais lineāls (no 50-60 cm);
*parastais, mazais lineāls (15-20 cm; vēlams caurspīdīgs - pašiem būs vieglāk);
*taisnleņķa trijstūris (arī vēlams caurspīdīgs, lai pašiem vieglāk);
*transportieris;
*kalkulators (der arī zinātniskais);
*cirkulis.


Dalībnieku saraksts:
1 Akmens Toms  Liepājas Valsts 1. ģ.
2 Aleksandrova Ilva  Tilžas vsk.
3 Alsiņš Kārlis  Aizputes vsk.
4 Amoliņš Jānis  Limbažu novada ģ.
5 Andersons Tomass  Jelgavas Spīdolas ģ.
6 Astratova Jūlija  Daugavpils 16. vsk.
7 Babre Agnese  Dagdas vsk.
8 Balodis Vilhelms  Rēzeknes 1 vsk.
9 Barkāne Guna   Nautrēnu vsk.
10 Baronovs Antons Rīgas 34. vsk.
11 Bernāns Kārlis  Salaspils 1.vsk.
12 Bērziņš Pauls  Pumpuru vsk.
13 Bormanis Mārcis  Talsu Valsts ģ.
14 Broks Renārs Jēkabpils Valsts ģ.
15 Burve Elza  Druvas vsk.
16 Ceriņa Dārta  Jūrmalas Valsts ģ.
17 Circens Jānis  Rekavas vsk.
18 Drukaļskis Kristers  Līvānu 1. vsk.
19 Fimbauers Roberts Georgs  Valmieras Valsts ģ.
20 Freimanis Niks Rīgas 25. vsk.
21 Grigorjevs Mārtiņš  Vaboles vsk.
22 Jerohnovičs Dmitrijs  Liepājas A.Puškina 2.vsk.
23 Jurģevica Marta Annija  Augstkalnes vsk.
24 Kozlovs Jānis  Iecavas vsk.
25 Krafts Kristaps Siguldas Valsts ģ.
26 Krastiņš Edgars  Valmieras Valsts ģ.
27 Krauze Rūta  Ogres Valsts ģ.
28 Krēsliņš Ēriks  E.Glika Alūksnes Valsts ģ.
29 Kuncs Edvards Rīgas vakara ģ.
30 Kurpnieks Raitis Rīgas Tirdzniecības tehnikums
31 Kurzemnieks  Artūrs Rīgas Valsts 1. ģ.
32 Lācis Arvis  Elejas vsk.
33 Lerķis Ingvars  Tukuma Raiņa ģ.
34 Lipšens Dāvids  Kuldīgas Centra vsk.
35 Matvejevs Oļegs Rīgas Ostvalda vsk.
36 Meire Marianna  Druvas vsk., Saldus nov.
37 Mistrjukovs Filips  Liepājas 12. vsk.
38 Muzikants Niklāvs Rīgas Natālijas Draudziņas vsk.
39 Muzis Ivars Rīgas Valsts 2. ģ.
40 Nosovs Vitālijs  Rīgas 33. vsk.
41 Onskulis Vilnis Rīgas Hanzas vsk.
42 Orlovska Diāna  Kārsavas vsk.
43 Paļskis Kristaps  I.Gaiša Kokneses vsk.
44 Pelēcis Arvīds  Ozolnieku vsk.
45 Pikšēns Mārcis  Valmieras Pārgaujas ģ.
46 Plankājs Eduards  Saulkrastu vsk.
47 Punculis Haralds Aknīstes vsk.
48 Račinskis Pēteris  Jelgavas Valsts ģ.
49 Rasums Roberts  Rīgas Valsts 2. ģ.
50 Ružs Sandis Rīgas 85. vsk.
51 Sebris Armands  Lizuma vsk.
52 Seržāns Māris  Rīgas Valsts 1. ģ.
53 Simsons Arvis  Cēsu Valsts ģ.
54 Skadiņš Toms  Rīgas Angļu ģ.
55 Sperga Jānis  Rēzeknes Valsts ģ.
56 Strazdiņš Roberts  Bauskas Valsts ģ.
57 Šķēls Mārcis  Madonas Valsts ģ.
58 Šnipkis Andris  DA Liepājas 5.vsk.
59 Štrauss Roberts Dāvis  Ventspils 5. vsk.
60 Šulcs Rubens Pāvils  Smiltenes ģ.
61 Šveicars Raivis Rīgas 69. vsk.
62 Tabors Edgars Baltinavas vsk.
63 Taškāne Marta Andreja Upīša Skrīveru vsk.
64 Tīrons Silvestrs  Valmieras 5.vsk.
65 Točs Mārtiņš  DA Cēsu Valsts ģ.
66 Toropovs Nils  Grobiņas ģ.
67 Trimdale Aija Rīgas 6. vsk.
68 Vaivads Mārtiņš  Salacgrīvas vsk.
69 Vladimirs Manukjans Rīgas 61. vsk.
70 Zālītis Jānis  Valkas ģ.
71 Zeps Ēriks  Rēzeknes 5 vsk.
72 Zirnis Jānis  Valmieras Pārgaujas ģ.
73 Zīvers Kristers  Valmieras Valsts ģ.
74 Rajeckis Jānis  Aglonas vsk.

Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast
Comments