Paziņojumi‎ > ‎

JĢS Priekšsacīkstes

Publicēja 2015. gada 20. okt. 00:34Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola   [ atjaunināts 2015. gada 20. okt. 00:38 ]
2015. gada 17. oktobrī tika atklāta Jauno Ģeogrāfu skolas jubildejas (jau četrdesmitā jeb XL) sezona. 

Priekšsacīkstes šoreiz bija iespēja pārbaudīt spēkus ne vien dalībniekiem, bet arī žūrijai, kas lielu daļa laika bija aizņemta izmēģināt visdažādākās piedāvātās tehniskās iespējas. Beidzot ir materalizējusies iespēja ar videonovērošanas palīdzību ierobežot špikošanu. Jaunā, plašā auditorija spēj uzņemt tik daudz dalībnieku, cik darbu žūrija nespēj izlabot. Audiovizuālās un TV tehnoloģijas tagad ir tādā līmenī, ka būs nepieciešams režirsors, lai varētu translēt JĢS nodarbības visā pasaulē. Iespējams, ka tieši karšu cīņas būs disciplīna ar visaugstāko reitingu. Pagaidām, tomēr būs jāiztiek vien ar bildēm no apbalvošanas. Tās var apskatīt šeit.

Jubilejas sezona sākās ar lielu dalībnieku pieplūdumu (197), kas iepriekšējās telpās būtu sagādājis lielas galvas sāpes žūrijai. Lauvas tiesu no dalībniekiem nodrošināja Jelgavas Spīdolas ģimnāzija (63 dalībnieki) un Rīgas valsts 2. ģimnāzija (49 dalībnieki). Visplašāk pārstāvēta, kā jau ierasts, bija 1. - 9. klašu grupa, kurā bija 95 dalībnieki, 10. klases pārstāvēja 47, 11. klases - 37, bet no divpadsmitajiem bija ieradušies vien - 18.

JĢS žūrija apsveic godpilnos uzvarētājus un tos 137 dalībniekus, kas ir kvalificējušies XL atlkātajai ģeogrāfijas olimpiādei.

1. – 9. klašu grupa:

1. Rūdolfs Golubovs

2. Emīls Krasts

3. Kārlis Ozols

 

1. - 9. klašu grupas uzvarētājs Rūdolfs Golubovs

10. klase:

1. Rodijs Ronis

2. Emīls Ralfs Zagorskis

3. Kristofs Girgensons

 

10. klašu grupas uzvarētājs Rodnijs Ronis

11. klase:

1. Rihards Borskis

2. Ansis Bernards

3. Viesturs Liniņš

 

11. klašu grupas uzvarētājs Rihards Borskis

12. klase:

1. Brencis Pēteris Eglītis

2. Kārlis Krastiņš

3. Mikus Dāvis Liepiņš

12. klašu grupas uzvarētājs Brencis Pēteris Eglītis

Absolūtā uzvarētāja titulu izcīnīja Rodijs Ronis, kurš kopā savāca 107 punktus un par 3 punktiem apsteidza Rihardu Borski.

10. klašu un absolūtais uzvarētājs Rodnijs Ronis

Visi rezultāti ir apskatāmi šeit.

Comments