Paziņojumi‎ > ‎

Un tā, Hidroloģijas kārtas uzvarētājs ir... jūs jau tāpat zināt, kurš!

Publicēja 2011. gada 10. janv. 12:25Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2011. gada 11. janv. 04:42 ]

Vai ir kaut kas vēl komentējams par uzvarētāju?
Nav vērts pat demonstrēt uzvarētāja seju vai minēt vārdu, ko tāpat visi jau zina vairākus mēnešus uz priekšu, tā vietā daudz interesantāk ir uzmest aci neparastajām balvām - piemēram, šis pats, pats absolūtākais uzvarētājs saņēma "Jāņa Sētas" Baltijas valstu (kas arīdzan būs nākammēneša tēma) kompaktdisku ar karšu un GPS navigācijas programmatūru, savukārt pārējie laureāti - sērijas "Aculiecinieks" populārzinātniskās ilustrētās uzziņu "enciklopēdijas" par dažnedažādām tēmām, kā arī citas pārgudras grāmatas.

Lieliskākie laureāti:
 • Pamatskolas grupā - Ieva Lanka (Liepājas Valsts 1.ģ.)
 • 10.klašu grupā - Dmitrijs Jerohnovičs (Liepājas 2.vsk.)
 • 11.klasē - visi trīs visu klašu labāko rezultātu ieguvēji - Kārlis Alsiņš (Aizputes vsk.), Andris Šnipkis (DA Liepājas 5.vsk.) un Līvis Lāma (Liepājas Valsts 1.ģ.)
 • 12.klasē - kā parasti: Reinis Kampars (Grobiņas ģ.), taču šoreiz viņam uz papēžiem - tikai 1 punkta atstatumā - mina Kristaps Bumbulis Grobiņas ģ.) un Toms Pāvils (DA Liepājas 5.vsk.), kuri savukārt savā starpā sadalīja otrās vietas laupījumu.    
Labākie atsevišķajos uzdevumos bija šie visziņi:
 • Toma Purgaiļa "Līkumainās upes" vislabāk "izstūrēja" Ralfs "Šumahers" Stūre (no komandas Toyota/Liepājas Raiņa 6.vsk./Bridgestone).
 • Pasaules karti savā starpā brālīgi sadalīja ar Šnipka-Alsiņa paktu - vienādu punktu skaitu ieguva Andris Šnipkis (DA Liepājas 5.vsk.) un Kārlis Alsiņš (Aizputes vsk.).
 • Videokārtā "Praktiskais latvietis", kamēr citi ar muti jau bija Rīgā, bet ar darbiem tik vēl Aizkrauklē vai pat Aizputē, tikmēr Līvis Lāma (Liepājas Valsts 1.ģ.) un Oskars Otaņķis (Aizputes vsk.) jau ķērās pie upes atbrīvošanas taimiņu nārstam (vismaz uz papīra).
 • Ūdens liešanā, aizliešanā, apliešanā, atliešanā, ieliešanā, izliešanā, un tā, un tā, un tā, centīšos runāt īsi un neliet nekādu te ūdeni, nemaz, nepavisam, neviena paša lieka vārda, ne ūdens piliena, nu vispār nevena, īsi un konkrēti... pārliecinošākais līderis bija... dalībnieks... cilvēks... Filips Mistjukovs (Liepājas 12.vsk.).
 • "Hidrotesta" autoram Jānim Zariņam tā arī neizdevās uz muļķi paķert maksimālā punktu skaita ieguvējus - Didzi Hornu (Liepājas Valsts 1.ģ.), Sabīni Zaigu Kondrati (Grobiņas ģ.), Filips Mistjukovs (Liepājas 12.vsk.), Toms Pāvils (DA Liepājas 5.vsk.), Reinis Ronis (Grobiņas ģ.), Irēna Atnaguzina (Liepājas 8.vsk.)       
 • Visvairāk vientuļās "Salas" - veselas 7 - atpazina Robinsons Krūzo (Liepājā pazīstams arī kā Toms Akmens (Liepājas Valsts 1.ģ.).
 • Bet visvairāk "Cieto riekstu" - 8 gabalus - "pārkoda" Irēna Atnaguzina (Liepājas 8.vsk).  
Uz tikšanos 19.februārī Baltijas valstu kārtā pie Baltijas jūras!Comments