Paziņojumi‎ > ‎

Pieteikšanās jaunajai Latvijas (E.Birznieka) JĢS 2011./2012.gada sezonai

Publicēja 2011. gada 19. okt. 09:04Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2011. gada 21. okt. 14:47 ]

Šosestdien 22.oktobrī plkst.11:00 (reģistrācija no 10:30) LU Ģeogrāfijas fakultātes (Alberta ielā 10, Rīgā) 403.auditorijā (4.stāvā) ciemos aicina Latvijas (E.Birznieka) JĢS jaunās sezonas pirmā nodarbība - Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes priekšsacīkstes, kur galdā tiks likti pārsvarā nesenā pagātnē jau uzdoti uzdevumi (priekšrocība cītīgajiem atbilžu pierakstītājiem un regulārajiem JĢS apmeklētājiem), bet arī uzdevumi no tik seniem laikiem, kad vēl jūs nebijāt piedzimuši.

Jāpiedalās obligāti... ne visiem

Priekšsacīkstēs obligāti jāpiedalās tādēļ, lai pēc noteiktas punktu barjeras pārvarēšanas iegūtu tiesības pēc mēneša (12.novembrī) piedalīties Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē. Taču šis priekšnoteikums neattiecas uz iepriekšējās JĢS sezonas kopvērtējumā labāko desmitniekā iekļuvušajiem savā klašu grupā. Viņi drīkst arī nepiedalīties, ja vien nebūs žēl neiegūt sezonas punktus tāpat kā par jebkuru citu JĢS kārtu, ko turpmāk vienmēr piešķirsim arī Priekšsacīkstēm. Tomēr, ja šajā nedēļas nogalē esi jau ieplānojis kāzas, tad neskumsti, jo no visas sezonas 6 sievām... tpu... kārtām iekštelpās (neieskaitot Zinātnisko darbu konferenci un Brīvdabu) tiks vērtētas tikai 5 labākās, tātad vienu varēsi nesodīti izlaist. To skaitā neietilpst Zinātnisko darbu konference un Brīvdaba, kurās būs izdevīgi piedalīties un neizdevīgi nepiedalīties, pat, ja iepriekš esi apmeklējis visas pārējās kārtas.

Pieteikšanās jaunajai sezonai (slēgta tiešsaistē, turpināsies klātienē Ģeogrāfijas fakultātē)

Lai gan šī pieteikšanās nav obligāta, tomēr žūrijas darba atvieglināšanai ļoti lūdzam šajā tabulā pārliecināties, vai precīzi uzrakstīts Tavs vārds, uzvārds, skola, klase un tas, vai vismaz kādreiz kādā no kārtām esi bijis labāko trijniekā savā klašu grupā (t.i. saņēmis diplomu), un tad attiecīgi:
  • ja visa informācija ir pareiza, ieraksti pēdējā stabiņā "Pareizi";
  • ja nebija pareizi, tad izlabo un pēc tam pēdējā stabiņā ieraksti "Precizēts";
  • bet, ja esi jauns dalībnieks, kas tabulā vēl nebija ierakstīts, tad pieraksti sevi klāt, arī skolu, klasi un pēdējā stabiņā ieraksti "Jauns".
Ja nekādi nevari piekļūt tabulai bez ielogošanās Google kontā, tad pamēģini ielogoties (var gadīties, ka nepieciešams Google konta "cepumiņš" jeb "cookie") vai arī ieraksti precizējumus šī raksta apakšā - komentāru sadaļā.

Pieteikšanās 2011/2012.gada sezonai ‎‎‎‎(slēgta tiešsaistē, turpināsies rīt Ģeogrāfijas fakultātē)‎‎

Comments