Paziņojumi‎ > ‎

Pieteikšanās anketa bezmaksas JĢS Brīvdabas braucienam uz Dienvidigauniju 7.-8.maijā

Publicēja 2011. gada 9. apr. 15:20Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2011. gada 13. dec. 15:53 ]

Pateicoties labvēļa "Statoil" un LU fonda atbalstam, varam atļauties šogad doties tālāk nekā parasti - Tūrisma firmas "Impro ceļojumi" autobuss maršrutā Rīga - Ainaži - Kabli - Häädemeeste - Mõisakülā - Rūjiena - Valmiera - Rīga vedīs dalībniekus pilnīgi BEZ MAKSAS. Jums tikai atliek pašiem nokļūt līdz izbraukšanas vietai pie Rīgas Latviešu biedrības nama (Merķeļa iela 13, Rīga, laiks vēl tiks precizēts) vai līdz kādam citam savākšanas punktam pa ceļam, piemēram, Saulkrastos, Tūjā, Salacgrīvā vai Ainažos u.c. Atpakaļceļš izdevīgs vidzemniekiem, jo brauksim cauri Rūjienai un Valmierai (par Cēsīm vēl nezinu).


Vietas. Plānots apmeklēt Kabli putnu centru, dabas takas, piejūras kāpas, ciemoties pie Tomasa Hendrika Ilvesa lauku mājās, kā arī apskatīt citas Dienvidigaunijas skaistākās vietas.
Pases. Obligāti līdzi jābūt derīgām pasēm. Tiem, kam vēl nav - pasi varat saņemt 20 dienu laikā (5 Ls), 5 darbdienu laikā (15 Ls) vai 2 darbdienu laikā (30 Ls), neskaitot iesniegšanas dienu jebkurā PMLP teritoriālajā nodaļā Sīkāka informācija: PMLP mājaslapā.

Inventārs. Nakšņošana notiek pašu līdzpaņemtās teltīs, izlūdzoties brīvu vietu kāda cita teltī vai zem klajas debess (pēc izvēles). Vēlams guļammaiss (vai segas, ja nav guļammaisa). Mugursoma nav obligāta, jo mantas šorez nebūs jāstaipa līdzi garus gabalus. Katliņus sagādās žūrija, bet personīgo krūzīti, bļodiņu, karoti, kā arī pārtiku, ko vārīt vai notiesāt uzreiz, ņemiet paši! Ņemiet līdzi arī rakstāmpiederumus!

Pieteikšanās. Pieteikties var tikai vidusskolas klašu grupu skolēni (arī, ja nav iepriekš piedalījušies JĢS, toties ir nopietna interese par ģeogrāfiju, zemes zinātnēm, dabu un tūrismu). Pamatskolniekiem diemžēl vēl jākrāj gadi. 

Pirmie 40 pieteikušies tiek ieskaitīti dalībnieku sarakstā automātiski. Pārējiem rindā gaidošajiem par dalības apstiprināšanu tiks paziņots pirmdienas (2.maija) vakarā šajā mājaslapā. Un pat ja pirmdienas vakarā tomēr neesi vēl apstiprināts, tad gatavojies saņemt telefona zvanu pat pēdējā brīdī! Aiz strīpas palikušie rīdzinieki pat varētu sestdienas rītā pienākt pie Rīgas Latviešu biedrības nama un vēlreiz pārskaitīt, vai pēkšņi nav kāda atbrīvojusies vieta - un, ja nav, tad aši uz Juglas šoseju stopēt igauņu automašīnas (tie, kuri ļoti, ļoti vēlēsies, tā kā tā uz brīvdabu nokļūs - kā nekā Dienvidigaunija no Rīgas ir vien nieka 100 kilometru attālumā).

Pieteikšanās anketa


Lai pēc anketas nosūtīšanas apskatītu, vai esat veiksmīgi iekļauts pieteikušos dalībnieku sarakstā, pārlādējiet šo lapu ar F5 vai "Refresh" (citādi sevi neredzēsiet un vēlēsieties piereģistrēties divreiz)!

Pieteikušies un apstiprinātie dalībnieki

Comments