Paziņojumi‎ > ‎

Pieteikšanās turpinās uz turpmākajiem Jauno dabaszinātnieku līgas pasākumiem

Publicēja 2012. gada 13. maijs 05:53Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2012. gada 23. maijs 13:49 ]

Jauno zinātnieku skolas pasākums
Lūdzam atsaukties visus jaunos ģeogrāfus, kas gatavi aizstāvēt sava aroda godu jauno ģeogrāfu, matemātiķu, biologu, ķīmiķu, fiziķu u.c. savstarpējā sacīkstē - LU Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas pirmajā pasākumā „Daba un zinātne - aizraujoši!” - 19.maijā (sestdien) LU Fizikas un matemātikas fakultātes pagalmā Zeļļu ielā 8 (karte). Pasākumu atbalsta SIA "Fazer Latvija"AS "Rīgas piena kombināts" un SIA „Baltic Dental Group".

Pasākuma laikā, praktiski darbojoties un asinot prātu radošās darbnīcās, Tev būs iespēja iepazīties ar Latvijas Universitātes eksakto fakultāšu piedāvātajām iespējām skolēniem. Visas dienas garumā kopā darbosimies brīvā dabā, risināsim netradicionālus uzdevumus matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā un ģeogrāfijā, kā arī iepazīsimies ar visu četru „skolu” un „universitātes” dalībnieku pieredzi un ieguvumiem, mācību gada garumā piedaloties Latvijas Universitātes organizētajos pasākumos.

Piemēram, bioloģijas radošajā darbnīcā skolēni pārbaudīs parunas „Velkas kā gliemezis!” ticamību, rīkojot gliemežu „skriešanās” sacensības. Fizikas darbnīcā dalībnieki pielietos alpīnisma rīkus, zināšanas, izdomu un pacietību, lai rastu risinājumus, kā maksimāli augstu pacelt savu grupasbiedru, ietaupot spēku. Savukārt
matemātikas darbnīcā skolēnu uzdevums, izmantojot mērlentes, hronometru, mērtraukus un citus rīkus, būs noskaidrot, cik ilgā laikā tiktu appludināta LU Mazā matemātikas universitāte, ja būtu aizmirsts aizgriezt ūdens krānus.

Fizikas un matemātikas fakultāteDienas kārtība:
9:30 – 10:00 Ierašanās, reģistrēšanās.
10:00 – 10:30 Pasākuma atklāšana.
10:40 – 11:00 Iepazīšanās.
11.00 – 14:25 Interaktīvās un radošās darbnīcas dabaszinātnēs un matemātikā.
14.30 – 15:30 Savas „skolas” vai „universitātes” reklāma un diskusijas.
15:30 – 16.00 Noslēgums.

Uz pasākumu aicinām līdzi paņemt: labu garastāvokli, rakstāmpiederumus, papīru pierakstiem, sviestmaizes un dzērienu pusdienu pauzei.

Jauno ģeogrāfu skolas komandas sastāvā ietilpst 20 dalībnieki. Saskaņā ar neoficiālu informāciju tiem it kā jābūt 10 gabaliem 10-klasnieku un 10 gabaliem 11-klasnieku, taču lūdzam pieteikties arī cit-klasniekus, jo var gadīties, ka apstiprināsim tieši Tevi! Un apziņojiet arī citus jaunos ģeogrāfus, lai "daudzskaitlīgā" ģeogrāfu armija nepaliktu kaunā! Lai gan 19.maija pasākums jau aiz muguras, turpiniet pieteikties turpmākajiem līgas pasākumiem jau rudens sezonai!

Pierakstieties pasākumam zemāk pievienotajā anketā. Ja nu nepavisam nesanāk - tad komentāru sadaļā vai sazinoties ar Uldi Kleperu (uldis.klepersjgs.lv, tālr.29203427). Jo ātrāk pieteiksies, jo lielāka iespēja iekļūt šajā interesantajā pasākumā.

Pieteikšanās turpinās uz turpmākajiem pasākumiem


Pieteikušos dalībnieku saraksts ‎‎(lai ieraudzītu sevi, nospied F5/Refresh savā pārlūkā)‎‎


Comments