Paziņojumi‎ > ‎

PIESAKIES! Priekšsacīkstes un 43. sezonas sākums jau gaida pie sētas!

Publicēja 2018. gada 27. sept. 11:16Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola   [ atjaunināja Reinis Bērziņš 2018. gada 5. okt. 14:40 ]

2018. gada semestra pirmo pusi, kā jau ierasts, iesāksim ar sezonu iesildošajām Priekšsacīkstēm, dalībniekus gaidot ar, iespējams, nedaudz vieglākiem, jau kaut kur bijušiem, kā arī pilnīgi svaigiem uzdevumiem. Ar lielāko prieku gaidīsim arī bērnus un jauniešus bez iepriekšējas JĢS pieredzes.
Ņemot vērā, ka kopš pārvākšanās uz Torņakalnu un lielākām telpām, JĢS dalībnieku skaits ar katru sezonu tikai audzis, lai aptuveni apzinātu gaidāmo dalībnieku skaitu, tiek BRĪVPRĀTĪGI PIESPIEDU KĀRTĀ IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS!!!, kas jāveic ar anketu, kas redzama zemāk. Vietu trūkuma gadījumā, priekšroka tiks dota tiem, kas laikus to izdarījuši internetā.

~150 labāko rezultātu sasniedzēji Priekšsacīkstēs iegūs tiesības piedalīties Latvijas 43.atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 10.novembrī. Līdzās viņiem tiesības piedalīties atklātajā olimpiādē jau automātiski (bez obligātas dalības Priekšsacīkstēs) iegūst arī 10 labākie pērnās JĢS sezonas kopvērtējuma rezultātu īpašniekiem savā klašu grupā, kā arī reģionālo JĢS (Vidzemes, Kurzemes un Latgales) 10 labākie (bez šķirošanas pa klašu grupām) šīs sezonas pirmajās nodarbībās.

ĻOTI vēlams kā pieteikties (internetā), tā ierasties un reģistrēties laicīgi, lai nekavētu nodarbības sākumu!


Kas vajadzīgs?
  • Ieroči (rakstāmrīki (pietiks ar pildspalvu))
  • Reģistrācijas piederumi 1,5 EUR formātā (dalības maksa)
  • Zinātkāra, klausīties, darboties gatava galva
Jautājumus droši raksti uz pasts@jgs.lv vai arī meklē žūriju lapas kontaktos augstāk (vai kaut kur facebook tumšajos nostūros). 
Tiekamies 6. oktobrī!


Jau pieteikto skolēnu saraksts. Ja vēl neredzi sevi, nospied pārlūka F5/Refresh!

Comments