Paziņojumi‎ > ‎

Pētījuma tēmas un ievada pieteikšana (līdz 2012.gada 12.decembrim)

Publicēja 2012. gada 10. dec. 08:45Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2013. gada 1. dec. 11:46 ]

2011.gada JĢS Zinātniskās konferences labākais darbs: Ēriks Zeps "Tūrisma perspektīvas Rēzeknē". Lejuplādēt: https://docs.google.com/leaf?id=0BzICkEGDGbT1MmEyZDc1M2MtZTEwZS00ZjNhLWEzYjktMzM0ODc3N2FmMjUy&sort=moddate&desc=true&layout=list&num=200
Darba galaversija būs jāiesniedz elektroniskā formātā līdz 9.janvāra plkst.23:59 (nosūtot uz pastsjgs.lv). Pati JĢS zinātnisko darbu konference un pētījumu aizstāvēšana notiks 11.janvārī plkst.11:00 (piereģistrēšanās 10-30 minūtes pirms sākuma).

Iesniedzot šo anketu, jūs priekšlaicīgi iepazīstināsiet JĢS Zinātnisko darbu konferences žūriju ar sava pētījuma tēmu un īsu satura izklāstu, lai žūrijas locekļi varētu jums dot padomus pētīšanas procesa uzlabošanā, varbūt pat nomainīt tēmu. Aizpildiet anketu arī tad, ja vēl neesat pārliecināti, vai konferencē piedalīsieties un vai pētīsiet tieši norādīto tēmu - laika pārdomāt vēl pietiks.

Zinātnisko darbu konference ir gada lielākā iespēja izrauties priekšā saviem sāncenšiem gan sezonas kopvērtējumā, gan akadēmiskajā karjerā ceļā uz Nobela prēmiju.

P.S. Tie, kas līdz 11.decembrim vēl nepaspēja pieteikt savu pētījumu, var to nokavēt arī otrreiz - līdz pat 10.janvāra plkst.23:59. Tie, kas paspēja līdz iepriekšējam termiņam, saņems +1 bonus punktu papildus 19 parastajiem darba vērtēšanas punktiem.

Pētījuma tēmas un ievada pieteikšanas veidlapa


Pieteikto pētījumu saraksts ‎‎‎‎‎‎‎(lai ieraudzītu sevi, pēc 5 minūtēm nospied F5/Refresh pārlūkā)‎‎

*Lai apskatītu sāncenšu pilnu satura izklāsta tekstu - iezīmējiet kopā ar blakus šūnām, nokopējiet un iemetiet kādā teksta programmā (piemēram: Notepad)!

Jauno ģeogrāfu skolas zinātniskā konference 2008.gadā

Comments