Paziņojumi‎ > ‎

Pētījuma pieteikšana (turpinās) un galaversijas iesniegšana (līdz 19.I.2017)

Publicēja 2016. gada 8. dec. 12:50Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola   [ atjaunināts 2017. gada 20. janv. 01:22 ]

Tiem, kas plāno piedalīties 21.01.2017 JĢS Zinātnisko darbu konferencē, lūdzam aizpildīt šo anketu, lai priekšlaicīgi iepazīstinātu žūriju ar sava pētījuma tēmu un īsu satura izklāstu, lai žūrijas locekļi varētu jums dot padomus pētīšanas procesa uzlabošanā. Aizpildiet anketu arī tad, ja vēl neesat pārliecināti, vai konferencē piedalīsieties un vai pētīsiet tieši norādīto tēmu - laika pārdomāt vēl pietiks. Tie, kas pieteiksies līdz Vecgada vakaram (līdz 31.decembra plkst.23:59), par to saņemsiet Jaungada dāvaniņu: +1 bonus punktu papildus 19 parastajiem darba vērtēšanas punktiem. Taču turpināt pieteikšanos varēsiet arī jaunajā gadā (diemžēl bez šī +1 bonus punkta, ko jums nāksies kompensēt, piemēram, ar pārliecinošu uzstāšanos).

Darba galaversija būs jāiesniedz elektroniskā formātā līdz 19.janvāra plkst.23:59 (nosūtot uz pasts
jgs.lv), bet paķeriet līdzi arī papīra versiju uz konferences dienu, lai žūrija varētu to pārlasīt. Pati JĢS zinātnisko darbu konference un pētījumu aizstāvēšana notiks 21.janvārī plkst.11:00 (piereģistrēšanās 20-30 minūtes pirms sākuma).

Zinātnisko darbu konference ir gada lielākā iespēja izrauties priekšā saviem sāncenšiem gan sezonas kopvērtējumā, gan akadēmiskajā karjerā ceļā uz Nobela prēmiju.

Pētījuma tēmas un ievada pieteikšanas veidlapa


Pieteikto pētījumu saraksts ‎‎‎‎‎‎‎(lai ieraudzītu sevi, pēc 5 minūtēm nospied F5/Refresh pārlūkā)‎‎

*Lai apskatītu sāncenšu pilnu satura izklāsta tekstu - iezīmējiet kopā ar blakus šūnām, nokopējiet un iemetiet kādā teksta programmā (piemēram: Notepad)!
Pieteikušos dalībnieku saraksta lejuplāde (tikai administratoriem)

Jauno ģeogrāfu skolas zinātniskā konference 2008.gadā

Comments