Paziņojumi‎ > ‎

Lielajā JĢS 2011./2012.gada sezonas noslēgums pamatskolniekiem - atklātā ģeoloģijas olimpiāde

Publicēja 2012. gada 24. apr. 01:14Anna Sakne   [ atjaunināja Reinis Bērziņš 2012. gada 24. apr. 06:19 ]
JĢS - 14.aprīlī norisinājās Atklātā ģeoloģijas olimpiāde.

Ar interesantu ierašanos atkal izpelnījās Mūrnieka jaunskungs, apsveicu! Arī par iegūto 2. vietu sezonas kopvērtējumā. Šī bija pēdējā kārta šinī sezona, kurā ir atļauts piedalīties pamatskolas skolniekiem. Tāpēc centāmies viņiem pievērst uzmanību īpaši lielu. Piemēram, par lielāko špikotāju, tur gan būtu pelnījuši pāris cilvēki no vidusskolas rindām, ko var redzēt rezultātu tabulā, ar citas krāsas cipariem. Ļoti atvainojamies balvas - KOPĒTĀJA - saņēmējai, ja tas aizskāra viņas jūtas, jo tika saņemts zvans no viņas mātes. Atradām arī sezonas viduvējību. Un uz nākamo sezonu pa brīvu varēs ierasties - Lauris Krauze no Ziemeļvalstu ģimnāzijas, ar pilnīgu visu kārtu apmeklēšanu šajā sezonā. 

Šinī kārtā pamatskolas klašu grupā - 
1.vieta - Tomass Andersons JSĢ, saņēma arī balvu no Rodžera! 
2.vieta - Morics Roberts Mūrnieks Ikšķiles vsk.
3.vieta - Krista Annija Samcova VVĢ

Bet visas sezonas uzvarētāji ir gandrīz tie paši, tikai 3.vietā ir Ketija Nadežņikova no NDĢ, apsveicam!

Un pamatskolas kausu ir ieguvusi - 
1.vieta - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
2.vieta - Rīgas Valsts 2.ģimnāzija
3.vieta - Ziemeļvalstu ģimnāzija

Tad nu pie vidusskolniekiem, kas tiks arī satikti brīvdabas kārtā 5.-6.maijam (vēl pilnībā nav konkretizēta vieta uz kurieni brauksim! Tāpēc sekot informācijai līdzi cītīgi).  

10.klase : III.vieta - Artūrs Pavlovs ZVĢ; II.vieta - Toms Ansens Babītes vsk.; I.vieta - Kristers Zīvers VVĢ.
11.klase : grupā visas 3 vietas ieguva iespējamie kandidāti uz Pasaules ģeogrāfijas olimpādi (1. vieta - Robertam Georgam Fimbaueram; 2. vieta - Edgaram Krastiņam; 3. vieta - Kārlim Bernānam).
12.klase : Sen nav bijis - 2 pirmās vietas !! 1. vieta - Kārlis Alsiņš un Niklāvs Muzikants. Bet palikušo 3.vietu ieguva Rihards Landorfs. 

Par Lielas JĢS brīvdabas kārtu, kas notiks 5. un 6.maijā, pagaidām informācija arī nav pilnvērtīga, bet gaidiet drīzu paziņojumu JĢS mājaslapā!

Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast
Comments