Paziņojumi‎ > ‎

Lielā Latvijas JĢS brīvdaba šosestdien Skrīveros

Publicēja 2012. gada 2. maijs 01:47Reinis Bērziņš   [ atjaunināja Anna Sakne 2012. gada 3. maijs 01:21 ]
Skrīveri
PAŅEMT LĪDZI -  lukturīšus/ciklopus vai kko tādu! (Prasība no Dāvja, tāpēc - ja nebūs maldīsieties pa tumsu un telti būs grūti atrast!)

Šosestdien-šosvētdien (5.-6.maijā) Skrīveros norisināsies Latvijas JĢS brīvdabas kārta. Satikšanās vieta - Skrīveru dzelzceļa stacijā plkst.11:00. Ja gadās nokavēt, tad jāsazvanās ar Uldi (tālr.29203427).

Izbraukšana no Rīgas plkst.9:20 ar vilcienu Rīga - Aizkraukle (jākāpj ārā pieturā "Skrīveri"). Biļetes cena vienā virzienā - 2 lati. Drīkst braukt arī citādi (ar vēršu pajūgiem, autostopiem, autobusiem, ar pretimbraucošu preču vilcienu no Latgales). Atpakaļbraukšana svētdien ar vilcieniem 14:08-15:29 vai 15:47-16:52.

Nakšņošana, kā ierasts, pašu līdzpaņemtās pieczvaigžņu teltīs kādā no lētākajiem telšu kempingiem. Kam nav savas telts, komentāru sadaļā zem šī raksta sarunājiet sev brīvu vietu kāda cita kustamā īpašuma magnāta trīsstāvu teltī!

Tā kā šogan nav finansējuma brīvdabai, tad ceļa izdevumi jāsedz pašiem, toties dalības maksa netiks iekasēta.

Nakts speciāluzdevumam būs nepieciešams lukturītis (vēlams, uz pieres liekamais, bet pietiks arī ar mazliet neērtāko rokā turamo variantu vai ar debesīs ērti iekaramo pilnmēnesi). Dienas maršruts būs 10 km tāļš, tādēļ ieteicamas kaut vai skolas mugursomas, kur atrastos vieta guļammaisam, 2 sviestmaizēm - viena sev, otra žūrijai :), maiņas zeķēm (dienas zeķes noteikti būs slapjas pēc Daugavas vai citu upju forsēšanas). Uzdevumu ērtākai pildīšanai ieteicams paņemt līdzi cietu pamatni, kur uzstiprināt uzdevumu lapiņas (citādi uz tām allaž redzami klasesbiedru kaulaino muguru skriemeļu nospiedumi), kā arī rezerves rakstāmpiederumi. Lielāku grupu līderi var paņemt arī varāmos katliņus (jo vardes, maijvaboles, alkšņu mizas vai citi meža pusfabrikāti, neuzsildīti, nav diez ko garšīgi).

Skrīveru karte (BalticMaps.EU)


Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast
Comments