Paziņojumi‎ > ‎

JĢS brīvdaba Usmas ezera otrā pusē - Godeļos

Publicēja 2010. gada 7. maijs 00:14Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2013. gada 19. janv. 15:40 ]

Tā kā Moricsalas rezervātā šobrīd vairojas mazais ērglis un tā kā ne visi jaunie ģeogrāfi sasnieguši pilngadību, lai būtu tiesīgi šādus skatus vērot, tad dosimies uz otru Usmas ezera galu. Kas mūs tur gaida, tas vēr ir visstingrākais noslēpums

Tikšanās plkst.11:00 uz Ventspils šosejas "Zivju bāzes" pieturā pie "Radziņu" mājāmKarte>>

Pieturas nosaukums - "Zivju bāze" - pie "Radziņu" un "Ziemeļu" mājām, nākošā pietura aiz Spāres un Gulbju ezera. Tā kā šāda pietura šoferim maršrutā droši vien nebūs paredzēta, tad biļete būs jāpērk līdz "Usmai" un jāpalūdz šoferi izlaist visus jaunos ģeogrāfus šajā ārkārtas pieturā.

Nokļūšana ar Ventspils autobusiem (no Rīgas autoostas līdz Usmas pieturai uz šosejas, tālāk līdz pašam Usmas ciemam pārgājiens vēl 5 km garumā un pārcelšanās ar laivām uz Moricsalu)
  • No Rīgas 07:10-09:27 Ls3.70 autobuss Rīga-Ventspils
  • No Rīgas 08:40-10:57 Ls3.70 autobuss Rīga-Ventspils (Valmierieši, madonieši, rēzeknieši, ludzānieši, alūksnieši, jelgavnieki mierīgi paspēs, bet rūjienieši, mazsalakāņi, valcēnieši, krāslavieši diemžēl nepaspēs, tādēļ tiem jāizbrauc jau iepriekšējā vakarā vai jāpārnakšņo Valmierā vai Rīgā.)
  • Saldēniešiem jābrauc caur Talsu pagriezienu.
  • Liepājniekiem, kuldīdzniekiem jābrauc caur Ventspili vai Talsu pagriezienu (ja nebrauc caur Saldu vai Sabili agrajā reisā, tad vēlajā reisā Talsu pagrieziena variantā sanāks kavēšanās, tādēļ brīdiniet žūriju par šādu izvēli).
Atpakaļceļš no Usmas (uz šosejas) līdz Rīgai
Piezīmes: Ieteicams iegādāties biļeti internetā www.bezrindas.lv, lai autoostā negadītos nepatīkami pārsteigumi. Ja iespējams braukt ar savu automašīnu, tad sametieties degvielai kopā (pēc Šlesera lauku transporta reformas automašīna pat sanāks lētāka un ātrāka par autobusu), kooperējieties ar saviem novadniekiem un paķeriet sīvāko konkurentu pa ceļam.

Comments