Paziņojumi‎ > ‎

JĢS brīvdaba - "Baltic Beach Hotel", Jūrmalā (pārsteigums no sponsoriem 1.aprīlī)

Publicēja 2010. gada 31. marts 23:06Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2013. gada 19. janv. 15:19 ]

Tūrisms visā šajā ģeoloģijas, hidrogrāfijas, demogrāfijas jūklī ir pati patīkamākā Jauno ģeogrāfu skolas nozare. Un maijs, un brīvdabas kārta ir īstais laiks, lai jaunie ģeogrāfi to izbaudītu ar katru savu šūnu. Pateicoties mūsu sponsoriem - BMW tirgotājam Germanam Milušam, un Jūrmalas domes kukuļceptuves vadītājam Leonīdam Lasmanim - svinīgi paziņojam, ka JĢS brīvdabas kārta šogad notiks Baltijas labākajā SPA viesnīcā  - "Baltic Beach Hotel".

Bet tūrisms ir, iespējams, arī pati sarežģītākā un grūtākā nozare - 3 bezgalīgi gari kilometri pa Jomas ielas veikalu promenādi pilnā ekipējumā, katrs tīkliņš pārbāzts ar Dolce&Gabbana, Pierre Cardin, Gucci un citiem zīmolu paraugiem, ko tu steidz drīzāk aiznest uz laborotaroju precīzākai izpētei kopā ar skaudīgajām draudzenēm. Visas šokolādes masāžas, vaksācijas, aroma terapijas, vīna vannas līdz vakaram tevi būs atstājušas pārgurušu un saīgušu. Bet izdzīvošanas pārbaudījums vēl nav galā, jo pretēji solītajām viesnīcas numuriņš aprīkots tikai ar 24 kanālu kabeļtelevīziju, lai gan tika solīti veseli 48! Nāksies doties cīņā ar ļaunajiem viesnīcas administratoriem uz dzīvību un nāvi. Par laimi rokassomiņā līdzi paķērušās nervu tabletes.

Par spīti visam tādu pavasari jūs vēl nebūsiet pieredzējuši! Aizmirstiet pavasara dziedoņus - ķīvītes, cīruļus, čuņčiņus un citus meža salašņas, jo šogad jauno ģeogrāfu ausis pilsētas prestižākajā diskotēkā pieskandinās Dīdžejs Arnizz! Bet, pieskaņojoties sponsoru interesēm, attiecīgi tiks grozīta arī punktu piešķiršanas sistēma - iepriekšējās kārtās iegūtie punkti tiks anulēti, tā vietā brīvdabas kārtas uzvarētājs un arī seši pretendenti uz budžeta vietām Ģeogrāfijas fakultātē tiks izlozēti nekur citur kā spēļu automātu klubā "Melnais kaķis".

Kur gan radušās šīs dīvainās idejas par sevis pilnveidošanu, zināšanu krāšanu un grūtību pārvarēšanu, ja tā vietā var mierīgi sēdēt pie teļļuka un rīt čipšus, galu galā aptaujas jau sen ir pierādījušas, ka muļķi ir laimīgāki. Tāpēc arī ģeogrāfu mafija beidzot mainījusi savu sen novecojušo devīzi ("Es miera dzīvi neatzīstu, kas laime ir – to meklēšu!") pret mūsdienīgāku: "We don't need no education!" jeb "Mums nav vajadzīga nekāda izglītība!"

Jauno ģeogrāfu skola sveic visus jaunos un vecos ģeogrāfus 1.aprīlī ar jauno skolas nodarbību formātu!

Comments