Paziņojumi‎ > ‎

Ielūgums bijušajiem JĢS dalībniekiem uz E.Birznieka piemiņai veltīto Retro ģeogrāfiju 4.decembrī

Publicēja 2010. gada 22. nov. 03:42Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2010. gada 23. nov. 05:59 ]

Kuru savu dzīves posmu vērtējat kā savus zelta gadus un kāpēc tieši Jauno ģeogrāfu skolas laiku? Vai jūs pieņemtu ekskluzīvu piedāvājumu pagriezt pulksteņrādītāju par 20-30 gadiem atpakaļ, atceļot savas dzīves lielākās kļūdas un vēlreiz atgriežoties Ģeogrāfijas fakultātes lielās auditorijas solā, kur bārdains vīrs ar biezi stiklotām brillēm gluži kā reliģiskas sektas līderis stāsta par kādu brīnumainu pasauli, kas, galu galā izrādās, ir mūsu pašu mīļā Zemeslode. Šim bārdainajam, erudītajam vīram, ko JĢS dalībnieki atceras kā Egilu Birznieku, arī veltīta šī īpašā JĢS kārta "Retro ģeogrāfija" - par godu viņa sešdesmitgadei.

Lai pieņemtu šo ekskluzīvo piedāvājumu, jums tikai jāaizpilda šī anketa (ļoti vēlams, bet ja nepagūsiet vai aizmirsīsiet, gaidīsim jūs šā kā tā), jāpārsūta tā arī visiem saviem kādreizējiem JĢS cīņu biedriem, un 4. decembrī plkst.11:00 (labāk 15-20 minūtes agrāk) jāierodas uz Ģeogrāfijas un zemes zinātņu faktultātes 403.auditoriju (4.stāvā). Turpmāko 5 stundu laikā jums būs jāķeras pie 20-30 gadu vecu paša Egila Birznieka sastādītu uzdevumu risināšanas un sīvsīvas sāncensības ar visu laiku asākajiem vecajiem un jaunajiem JĢS dižprātiem.

Tie, kas nevēlēsies pavadīt sacensībās visas 5 stundas, varēs ieskriet Ģeogrāfijas fakultātē tikai uz 15 minūtēm un uzmest aci nelielajam JĢS vēstures izstādes stendam ar senām fotogrāfijām, vecajiem dalībnieku numuriņiem, lidojošajiem zābakiem u.c. vēsturiskiem priekšmetiem. Un tādēļ ļoti noderētu arī kādi jūsu pašu bēniņu "arheoloģiskie izrakumi" ar JĢS selietām un fotogrāfijām - tos tad varētu dažas dienas pirms 4.decembra nogādāt, piemēram, Uldim Kleperam (uldis.klepers@jgs.lvtālr.29203427). Eksponātus pēc izstādes, protams, atdosim īpašniekiem atpakaļ.

Pašreizējiem skolēniem nav jāaizpilda anketa, bet viņi ir gaidīti kā parasti.

Pieteikšanās anketa bijušajiem JĢS dalībniekiem Retro ģeogrāfijas kārtai 4. decembrī


Ja vēlaties pārliecināties, vai pēc anketas "Submit" pogas nospiešanas patiešām esat piereģistrēts, jums jāpārlādē visa tīmekļa lapa ar "F5" vai "Refresh" pogu! Ja piereģistrēties nekādi nesanāk, ziņojiet par savu dalību uz reinis.berzins@jgs.lv!

Pieteikušies dalībniekiComments