Paziņojumi‎ > ‎

Dienvigaunijas brīvdabas dalībnieku saraksts un izbraukšana

Publicēja 2011. gada 3. maijs 06:17Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2011. gada 6. maijs 13:14 ]


Neaizmirstiet pases!

Izbraukšana šosestdien 7.maijā plkst.10:00 pie Rīgas Latviešu biedrības nama Merķeļa ielā 13. Aizkavēšanās gadījumā zvanīt uz 29203427 (Uldis Klepers).

Ja nu pēkšņi attopaties, ka tomēr netiekat uz brīvdabu (kuram gan negadās, ka nolaupa citplanētieši), nekavējoties rakstiet uz reinis.berzins@jgs.lv vai zvaniet uz 27784119, lai savlaicīgi varam brīdināt tos, kas vēl gaida rindā uz kādu brīvu vietu autobusā.

Ar laikapstākļu prognozi varu iepriecināt visus agronomus un hidrologus, jo iespējami nokrišņi, vējš līdz 3 ballēm pēc Boforta skalas un gaisa "siltums" no +4°C naktī līdz +14°C dienā: http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=304417. Tādēļ vai nu apģērbieties jūrai atbilstoši (kas nozīmē nevis bikini, bet gan vēju un lietu daudz maz aizturošu apģērbu) vai arī sāciet rūdīties jau šodien!

Un, ja kādam nav savas telts vai, tieši otrādi, ir ļoti liela telts - piedalieties telšu brīvo guļamvietu/guļambiedru biržā, ko diskusiju forumā jau uzsākušas jaunās ģeogrāfes no Ventspils! Lai naktī teltī nesamirktu, ieteicama telts ar 2 slāņiem. Vienslāņainajām ūdeni caurlaidīgajām teltīm virsū ar ciešiem knaģiem var uzstiprināt plēves gabalu.

Brīvdabas ģenerālsponsors (caur LU fonda konkursu):


Tiekamies šeit:


Apstiprināto dalībnieku saraksts

Comments