Paziņojumi‎ > ‎

Baltijas valstis, Liepājas svētki, Leģionāru diena un žūrija cieš negadījumā

Publicēja 2012. gada 17. marts 13:03Anna Sakne   [ atjaunināja Reinis Bērziņš 2012. gada 25. apr. 04:23 ]
Satiksmes negadījums
Cieši, miegaini un caur biezu miglu žūrija no Rīgas ieradās tik laicīgi, ka jau reģistrācijā varēja aizmigt; cilvēku skaits šinī kārtā bija mazākais visā sezonā: konkurence 10. klases un 12. klašu grupā bija starp 3 cilvēkiem. Viens no iemesliem bija notiekošais ZPD kongress, tad vēl daudziem noteikti bija kori un dejas, bet vēl kāds nolicies "slīpi" ar vējbakām. Tomēr visdrīzāk, ka īstais iemesls ir brīvlaiks, kas rit pilnā sparā.

Sākotnējais jauniešu skaits bija ap 54, tādēļ izdomājām ietilpināt visus vienā klasē, lai ātrāk, vieglāk un bez sāpēm visu novadīt. Aizrādījumus arī saņēma no atnākušajām skolotājām, tāda uzvedība no skolniekiem nav pieņemama it īpaši olimpiādē!  Uzmanību! Tiem, kas saņem -2 vai -4 (par -2 aizkrāsošanu) negatīvs iegūtais rezultāts galā noņem skolai sezonas punktus. Nenāk tikai draugu un ķeksīšu dēļ! 

Tā kā bija maz cilvēku, tad darbu labošana notika ļoti raiti un ātri, ka izdevās sarakstīt diplomus un apbalvot skolniekus pa tiešo, nevis ar skolotāju starpniecību. Ļoti iespējams, ka lielai daļai šī bijusi pirmā apbalvošana KJĢSa vēsturē, kurā viņi ir piedalījušies, jo parasti apbalvošanu sagaida tikai daži pacietīgākie. Vai tad bija tik sāpīgi?
Vislielākā konkurence bija starp 6.-9. klases skolniekiem, no max. punktu skaita 114, 3. vietu ar 40,5 punktiem ieguva Kārlis Kadiķis (DA Liepājas 5.vsk.) un ar patīkamu prieku saņēma savu balvu. 2. vietu ar 45 punktiem saņēma, ļoti balamutīgais, Jānis Stūrmanis (kā viens no žurijas locekļiem minēja, ka viņš ir aizmirsis iedzert nervu zāles). Un ar pilnīgu pārliecību 1. vietu ieguva Reinis Ruperts (Liepājas 15. vsk.).
10. klašu grupā tā kā bija 3 dalībnieki - Jēkabs Stūrmanis, Rihards Ročāns un Ieva Dobele, tad katrs dabūja pa balvai. Kuram cik punktu, var apskatīt pie rezultātiem. 
Jau lielāka un nopietnāka konkurence bija 11. klases grupā, bet nu turēt līdzi vienam no Valsts olimpiādes dalībniekiem ir pagrūti, tādēļ 1. vietu un absolūtais uzvarētājs šodien bija ļoti pašsaprotams - Dmitrijs Jerohnovičs (Liepājas A.Puškina 2. vsk.), kurš tā pat ieguva tik ~50% no iespējamiem punktiem. Un beidzot mums ir arī vairāk par vienu meiteni laureātu godā. 2. vietu ieguva Natālija Jerohnoviča (Liepājas 8.vsk) un 3. vietu ieguva Viktorija Lodigina (Liepājas 8.vsk.).
Runājot par 12. klašu grupu - Andris Šnipkis, Jānis Seržants, Edijs Lundbergs. Tā pat kā 10. klašu grupā. Jāni Seržant -> nebūtu runājis un aizkrāsojis savu iegūto -2 būtu bijis labāks rezultāts. 

Kaut nu arī Leģionāru diena bija 16. martā, pēc Zariņa kunga ieteikuma izdomājām apskatīt Liepājas centru, kā izrādās Liepājas svētki ir 18. martā, tādēļ Liepājā ilgi neuzturējāmies. Un tad devāmies uz Lesteni braucot tālāk uz Džūksti, priecājoties par daudzajām stirnām. Tā kā sāka mesties tumšs devāmies uz Rīgu. Pāris kilometrus pēc Lāču maiznīcas, stirniņa izdomāja papriecāties par mums, kas diemžēl tai beidzās letāli. 

Nākamā kārta būs 21.aprīlī nevis 28. aprilī. Tēmu pašreiz nevaru paziņot. 

Sīkrīka specifikāciju vietrādi URL nevar atrast
Comments