Paziņojumi‎ > ‎

2015./2016. sezona

Publicēja 2015. gada 28. sept. 02:09Anna Sakne   [ atjaunināts 2015. gada 28. sept. 02:11 ]

Ir sācies jaunais mācību gads un arī Jauno ģeogrāfu skola ir ieplānojusi interesantu šo gadu. Sākot ar to, ka JĢS svin 40. pastāvēšanas gadu un uzsāk darbu jaunajā Latvijas Universitātes dabaszinātņu centrā (http://www.tornakalns.lv/).

Saistībā ar grāmatu cenu pieaugumu, dalības maksa visos JĢS novados ir pacēlusies līdz 1.50 Eur. Piedāvājumā Rīgas un Kurzemes JĢSā arī iespēja iegādāties gada (izņemot zinātnisko darbu kārtu un brīvdabas)  abonementu 5 individuālajām kārtām pa 6 Eur.

Uz priekšsacīkstēm var neierasties pagājušā gada pirmie 10 kopvērtējuma uzvarētāji, no katras klašu grupas.  Atgādinām, ka priekšsacīkstes rezultāts neietekmē kopvērtējumu, bet tiem kam neveicas priekšsacīkstēs nevarēs piedalīties atklātajā olimpiādē, kas notiks 14.novembrī.

Par kopvērtējumu kopumā gan jaunajiem dalībniekiem, gan jau nedaudz pieredzējušajiem : skolēns drīkst "nesodīti" izlaist jebkuru 1 no 8 sezonas kārtām - proti, vājāko no 8 kārtām neieskaita (piemēram, ja arī viena kārta vispār netiek apmeklēta, tad nekas netiek zaudēts, no otras puses - nekad nevari zināt, kurā tieši kārtā dalībnieks būtu ieguvis lielāko % skaitu, tādēļ lielākā veiksme prognozējama visu kārtu apmeklētājiem). 

Saistībā ar lielisko pagājušā gada pārsvaru brīvdabas kārtā, šogad brīvdabā tiks noteikta kvotas skolai (15 skolnieki).

12.klases skolniekiem kopvērtējuma 1.-6. vietai ir iespējams iegūt budžeta vietas Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte.

Lai raitāk noritētu reģistrēšanās piedāvājam pierakstīties online un ierodoties iet uz ”ātro” rindu, kur samaksāt reģistrācijas maksu un izņemt numuriņu. Dalībnieku numuriņš ir viens un tas visu sezonu.

Online reģistrācija Rīgas JĢS - http://goo.gl/forms/cbjYZEZkIA

Online reģistrācija Kurzemes JĢS - http://goo.gl/forms/z4Anf2Lrn9

Kā nokļūt uz Latvijas Universitātes dabaszinātņu centru:

Ja brauc ar vilcienu, stacija „Torņkalns”, iet gar stacija ēku, aplī taisni pāri pa koku aleju, līdz ceļam un tad pagriežas pa kreisi un iet līdz sasniedz centru.

Ar Rīgas sabiedrisko transportu var nokļūt braucot līdz pieturai „Nacionālā bibliotēka”:

tramvaju - 2;4;5;10

trolejbusu - 9; 27

autobusu - 3; 4; 4z; 7; 8; 10; 21; 22; 23 ; 25; 26; 32; 35; 38; 39; 43; 54; 55

 

 

 

Jautājumi un informāciju ir iespējams noskaidrot pie visiem žūrijas locekļiem

Comments