Paziņojumi‎ > ‎

16.oktobrī Liepājā aizsākas Kurzemes Jauno ģeogrāfu skola

Publicēja 2010. gada 14. okt. 03:54Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2010. gada 17. okt. 14:01 ]

Kurši jau kopš aizvēsturiskiem laikiem lauzījuši galvas par mūžseno jautājumu, no kurienes gan šurp ierodas varjagu sirotāji, ja jau tanī vietā, kur debess un zeme saiet kopā, nav diez kāda ērtā dzīvošana, bet no nekurienes citurienes arī viņi tā kā nevarētu nākt, jo, kā jau katram muļķim zināms, zeme ir plakana un turas uz liela bruņurupuča muguras, citas ģeogrāfiskas vietas vienkārši nav.

Lai tiktu skaidrībā, aicinām visas Kursas viedākos ģeogrāfus vecumposmā no 7. līdz 12.klasei (jo lielāka skaitļa, kā katram kursim labi zināms, nemaz nav) šosestdien, 16.oktobrī plkst.11:00 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā Rīgas ielā 50, Liepājā pulcēties uz šīs sezonas pirmo nodarbību reģionālajā Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skolā. Nodarbības tēma - "Priekšsacīkstes" jeb viss par ģeogrāfiju un zemes zinātnēm, aptverot gan skolas pamatkursu, gan to krietni pārsniedzot. Jaunie ģeogrāfi varēs izmēģināt savus spēkus dažādos konkursa jautājumos, un noslēgumā tiks apbalvoti labākie. Uzdevumu paraugus varat apskatīt sadaļā šīs mājaslapas sadaļā "Uzdevumi".

Dalības maksa 0.80 santīmi no personas. Novadu skolām piemaksa + Ls 5 (domājams, no visas skolas kopumā, nevis no katra dalībnieka). Informējiet par dalību savu ģeogrāfijas skolotāju!

Paralēli notiks ģeogrāfijas skolotāju sanāksme par novadpētniecības materiālu izmantošanu ģeogrāfijas stundās, bet tas tikai izredzētajiem, kuri sevi lepni dēvē par ģeogrāfijas skolotājiem.

Turpmākais sezonas nodarbību saraksts tiks publicēts gan šajā mājaslapā, gan Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā - pagaidām šī informācija gan vēl nav ievietota, i nedomājiet pat tur skatīties!


Comments