Ģeogrāfu blogs‎ > ‎

Webinārs: izplānosim Rīgas-Ogres veloceliņu kopā!

Publicēja 2010. gada 3. jūn. 10:48Reinis Bērziņš   [ atjaunināts 2010. gada 14. jūl. 03:46 ]


Jaunums: Pilnībā pabeigts un notestēts "Daugavas ceļš", kas pagaidām gan atzīmēts tikai kartē, bet nav savilktas norādes ar krāsu dabā. Pateicamies veloentuziastiem Didzim un Kb9041, ar kuru palīdzību tika papildināti abi veloceliņi Rīgas HES un Salaspils apkārtnē!

Pietiks gaidīt vecumdienas, kad pašvaldības beidzot 2050.gadā izveidos veloceliņu gar Daugavu gluži kā Kuršu kāpās Lietuvā. Rīkosimies paši - izpētīsim, izplānosim, izbraukāsim, atzīmēsim un popularizēsim paši savu veloceliņu vismaz posmā Rīga-Ogre-Ogresgals. Iestrādes jau ir, bet vēl trūkst dažu posmu, kurus nākotnē plānoju izpētīt. Bet vietējie varētu padalīties savās zināšanās par labākajiem maršrutiem un "slepenajiem" celiņiem.

Lai aktīvi piedalītos šajā "webinārā" jeb tīmekļa darbseminārā, jāpiereģistrējas Google Wave (GMail e-pasta lietotāji var "ielogoties" ar savu GMail lietotājvārdu). Vismaz palasiet šī webināra diskusiju un, ja nepiedalīsieties, bet ir ko teikt, nosūtiet savus ieteikumus uz e-pastu: reinis.berzins@jgs.lv.

Lai piedalītos, jābūt GMail lietotājam
Comments