Ģeogrāfu blogs‎ > ‎

Izvirzi savu skolotāju Ekselences balvai līdz 16.janvārim!

Publicēja 2017. gada 11. janv. 09:42Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola   [ atjaunināts 2017. gada 11. janv. 09:50 ]

Ekselences balvas plakāts
Aicinām izvirzīt progresīvus un lieliskus skolotājus „Ekselences balvai”, līdz 16. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu: 
http://ej.uz/ekselencesbalvaVI vai šīs lapas apakšā.

„Ekselences balva” tiek pasniegta izciliem bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas, ekonomikas pedagogiem (varbūt nākotnē pievienos arī ģeogrāfijas skolotājus, ja čakli par tiem balsosiet), vērtējot viņu darbu, strādājot klasē, veidojot interesantas un saistošas mācību stundas, izmantojot efektīvas metodes, radošus paņēmienus un mūsdienīgas tehnoloģijas.

Kandidātus šai balvai izvirza skolotāju esošie un bijušie skolēni, kolēģi, skolas vadība, kā arī citi interesenti, pamatojot, kāpēc šie pedagogi ir ekselenti un būtu pelnījuši saņemt gan atpazīstamu un novērtējumu visā Latvijā, gan naudas balvu. Februārī šī balva tiks pasniegta sesto reizi, naudas balvu 1400 eiro apmērā dāvinās mecenāti: Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, AS „Swedbank”, AS „Latvijas valsts meži” un SIA „Metrum”.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas, lai tavu mīļāko skolotāju žūrija spētu novērtēt, ieteicams izlasīt vērtēšanas kritērijus nolikumā, kas pievienots šīs lapas apakšā.

Izvirzi savu skolotāju, aizpildot šo veidlapu!


ĉ
Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola,
2017. gada 11. janv. 09:42
Ċ
Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola,
2017. gada 11. janv. 09:42
Comments